Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz tlac #37811 üzenetére

    Na hát beraktam az értékeidet, viszont ebben az ASCII formában sem az OC Auxiliary tools, sem a ProperTree nem fogadta el, végül az OC Auxiliary tools ASCII-ról hexadecimálisra konvertáló funkcióját vettem igénybe az értékek beírásakor. A módosítások után bebootolt a rendszer, tehát valósak az értékek. Először a platform-id -t módosítottam, a fagyások ugyanúgy előjöttek, majd beírtam a többi értéket és úgy tűnik stabilabb lett, habár grafikai anomáliával még találkoztam, pl felcsatolt telepítő dmg-ben a telepítendő alkalmazás ikonja nem jelent meg csak a körvonala, a finder ikonja már megjelent ahová át kell húzni. Meg hát a dmg kicsit lassan jelenik meg, szóval a igp okozta fagyásoktól nem fogok megszabadulni teljesen érzésem szerint. De így első látásra stabilabbnak tűnik a rendszer az új igp paraméterekkel.
    Itt egy kép a hexadecimálisra konvertált paraméterekről az OC toolsban:
    Külső link a képhez

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

  • attilav2

    őstag

    válasz tlac #37811 üzenetére

    A fagyás sajnos nem szűnt meg, ha két Finder ablak van nyitva akkor egy idő után megfagy a rendszer, de ha várok kb 10 percet akkor kidob a bejelentkező képernyőhöz, újra belépve pedig ott a két Finder ablak, tudok másolni. Ezt más alkalmazásoknál is eljátszotta időnként hogy a fagyás után, ha hagytam, úgy tért magához egy idő után h kidobott a bejelentkezéshez, majd újra belépve használható volt az app. Ezt a régi igp beállításokkal is eljátszotta. Hát akkor nincs mit tenni, használom így, úgyis csak média lejátszásra szántam azt a gépet, a böngészők, kodi, vlc, fagyásmentesen működnek.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák