Hirdetés
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy A35 5G - fordulópont
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Huawei Watch 5 - okosóra érintőlegesen
- Redmi 9 - sok bába közt elvész a gyerek
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Yettel topik
-
Mobilarena
A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!
Tartalomjegyzék:
1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Urna
tag
Nos ,köszönöm a bíztatást , fel is ment a kicsike, viszont szeretném a segítségeteket kérni a "finomhangoláshoz". Van pár dolog amiket olvastam hogy másnakk is produkálta a masina, ezeket lejjebb részletezem, inkább leírom hogy mi működik eddig: billentyűzet (0 és í visszacserélve) , tapipad ( bár a klikk csak a gombokkal megy rátappintással nem , nem tudom hogy menne-e úgy) a lan és az usb-k mennek, és ennyi.
A hang nem megy, se jack-en se hangszórón ( ott konkrétan nem lát ezköszt) hdmi-t kártyaolvasót nem próbáltam, viszont ami a legfontosabb a videókártya illesztő eleég degesítően nem jó, a textúrákat rosszul rajzolja , amikor frissíteni kéne ( pl amikor tabot váltanék, és a két szürke között váltana a színe ) erre olvastam hogy lenne egy config.plist amit nem tudom még hogy hogy tehetnék fel vagy használhatnám, illetve nem olyan fontos de még nincs bootloader a hdd-n ( bár ez legyen a legkissebb gind), viszont a képernyő felbontás módosítása sem jott össze, 1366x768-at szeretnek de nem sikerült pedig átírtam egyszer egy config.plist-ben.
Plus van mag egy olyan, hogy minden restartkor kidob egy bios hibával, miszerint kritikus a töltés szintje ( feltöltve az akku) ez csak azért zavaró, mert kivágja a bios módosításokat, és mindig bios resettel indítani nem a legjobb.
Tudom hogy sok minden van még, remélem tudtok segíteni kicsit, esetleg többet. Elég érdekesnek tűnik még a rendszer, ha kicsit jobban átlátnám a plist-eket, meg az SSDT-ket mert ezek fordultak el elég sokszor a hibá kijavításában biztos könnyebben menne.
Ha valami infót kihagytam , pótlom ahogy tudom.
Új hozzászólás Aktív témák
- Filmvilág
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- La Quimera early access beszámoló
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Politika
- NVIDIA® driverek topikja
- OLED monitor topik
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- 3 hónap Aimlabs Plus Premium - Valorant
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- Játékkulcsok a legjobb áron: Steam
- Veszünk: PS5 Fat/Slim/Digital/Pro konzolt, játékokat, Portalt stb. Kérj ajánlatot!
- Bomba ár! Dell Latitude 7280 - i5-7GEN I 8GB I 256SSD I 12,5" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2680v4 (28c/ 56t, 2.4/3.3GHz), 128GB RAM, 10G, áfás szla
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest