Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz K0zm0 #75682 üzenetére

    Hallottam már Netflix miatt is használni VPN-t, elég jó ilyen régiókódos idiótaságok kikerülésére is. Itt nem is csalásra gondolok, mert a rendes kétfős accountomat nem lehetett például használni EU-ban magyar tartalomhoz. VPN helyett nem fizetem elő, nem trükközünk. :N

    (#75681) rin33

    Elmúlt években Mint XFCE-n és MX-en voltam, most próbálgatom mi hogy megy Arch alapokon.

    OK, csak nagyon vicces volt olvasni, hogy a nagyArchuak halálfriss rendszeréhez az ősrégi .deb kell, hogy használni lehessen. ;]

    (#75680) Véreshurka

    Micsoda? Gond Mint-en? :)) Vicces! :N

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB industrial SSD 45eft

  • Ueda

    senior tag

    válasz K0zm0 #75682 üzenetére

    Ez így van , de sok kicsi sokra megy alapon besokallhat az ember. Amit észre sem veszel addig, amíg át nem akarsz állni Linuxra. Pl. Ami magától értetődó, mert a Windowssal jött, hogy kecsesebbek (kisebbek) a betűk Windowson, Linuxon meg bumfordiak (és ezáltal kisebb a hely mindenhol). Később olvastam, hogy Windowson van valami technika, ami olvashatóbbá teszi a betűket a kis méret ellenére (és feltételezem, hogy le is van védve). Ez így a többivel együtt sokkolja az embert és nem tudja hova tenni. De akkor 1360x768-as felbontású monitorom volt. FullHD-val már lehet észrevétlen ez a különbség. Tudom, hogy lehet állítani a betűk, témák méretén, stílusán, stb. de nem kapod ugyanazt, mint Windowson. A Mate felülettel tudtam megközelíteni legjobban a Windows kinézetet.

    Deee ennek azaz egyik magyarázáta, hogy azt hittem , hogy a Windows kinézet teljesen magától értetődő ehhez nem kell semmi hokusz pókusz. Ugyan ez lesz majd más rendszeren is, mert ez ugyanúgy működik.

    OS : EndeavourOS KDE . . . . . . Parancs menü : https://pastebin.com/u/txt444

Új hozzászólás Aktív témák