Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jFox

    őstag

    válasz Vladi #4751 üzenetére

    :K
    Én sem fogalmazhattam volna szebben. :P
    Egyébb iránt ha jól tudom az Ubuntu-t direkt Window$-ról való átállás megkönnyítésére fejlesztették. Javaslom a KUbuntut, ez KDE-s felületet használ és majdnem úgy néz ki mint a Window$. De az openSuse, Mandriva, UHU, mind jó választás. Mindenk nagyon jó a támogatása, főleg ha van szélessávú neted.
    De ha kicsit visszanézel asszem Vladi rakott fel egy linket, ami segít neked eldönteni, hogy melyik distribet válaszd.
    Üdv
    jFox

    [ Szerkesztve ]

    --==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Vladi #4751 üzenetére

    Nem vezetem félre. Több mint egy hétig küzdöttem ezzel a vacakkal, de állandóan csak falakba ütköztem.

    3D gyorsítás nélkül minek a HD2600XT, elég lenne egy 4MB-os PCI-os Virge is.
    Ha az elmúlt 3 hónapban nem tudták kiküszöbölni az X villódzását, nem fűzök hozzá sok reményt.

    Codec alatt ő az OS-t teleszemetelő DS filert ért, ilyesmire nincs szükség Linuxnál.

    Semmivel sem lehet játszani, ami nem az id Software-től vagy az Epic Gamestől származik. Dolgozni is csak korlátozottan, mert valamin szinte biztos megbukik a dolog. (pl. nekem most Solid Edge-re és Femapra lenne szükségem, hát persze hogy egyik sem fut linuxon sehogy se)

    Az utolsó csepp az volt, amikor csak cdrecord -eject-tel tudtam kiszedni a lemezt a gépből, mert ráharapott mint foxi a lábtörlőre, aztán még kioktatott, hogy ez adatvesztést okozhat, egy ***** OS ne legyen okosabb nálam, ilyennel még a Windows sem próbálkozik.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák