Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MurdR

    veterán

    válasz CPT.Pirk #27438 üzenetére

    Csak azért gondoltam, mert ha valakinek én meg akarnám mutatni, hogy miből mi lett, tehát a fejlődést, akkor szerintem feltetetnék vele egy DOS-t pár segédprogrammal. Utána Win3.1, majd DOS kilő, Win95-98. Aztán NT-2000, XP egy picit behatóbban, majd 7 és utána pedig a 8.

    Én szeretném ezt linux-szal is kipróbálni, ha érted mire gondolok. Tehát szeretném látni is azt, hogy miből mi lett, és értékelni a felhasználói felületet.
    Érdekelne, hogy milyen volt anno a kezdetlegesebb grafikus felületű disztrók atyja, majd szépen sorban.
    De ha Te azt mondod, hogy ennek semmi értelme nem lenne, ami a fejlődésemhez kapcsolható, akkor én azt elfogadom, és nem feszegetem tovább a témát.

    Szépen fojozatosan szeretnék teljesen áttérni Linuxra úgy, hogy a Windows teljesen eltűnjön az életemből azon a notin, amit böngészésre, és multimédiára használok.
    Mondjuk azt sem bánnám, ha értenék annyira a linux disztrókhoz, hogy ne is legyen szükségem Winre.

    Jabés annyit még hadd fűzzek hozzá, hogy ha esetleg a továbbiakban olvasnivalót ajánlanátok, akkor az leelhetőségképp legyen magyar nyelvű, mert abgolul nagyon szépen el tudom mondani hogy a Keletibe hogyan jut el az illető, de mélyebben már problémákba ütközök. Nem is kicsibe :DDD

    [ Szerkesztve ]

    MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Új hozzászólás Aktív témák