Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spect80

    senior tag

    Az MA mobil-gourmet közönségének kicsit nagyok az elvárásai :)
    Globálisan nem a 1000+ EUR értékű Android telefonok fogynak, hanem a alsó-közép és alsó kategóriások, mert a világ nagyobbik része nem hajlandó, vagy ami még rosszabb nem képes ennyit kiadni egy telefonért. [link] [link]
    Magában az a tény, hogy öntik ezeket az alsópolcos, szemétnek tűnő telefonokat még nem baj, mert ezzel lehet nagyobb piacot szerezni. Sőt egy HMD-vel szemben a vásárlóközönség talán nem is támaszt majd akkora elvárásokat mint egy Nokiaval szemben, ezért még fel is futhat ha az árukat jól lövik be (de esélyesebb, hogy ezen fog elúszni :) ).
    A Nokia elengedése nem akkora baj, mert a név kötelez így tényleg illett volna valami presztizs felsőkategóriás telefont is kiadni, de ilyen piaci részesedés mellett nem hiszem, hogy megengedhetnek maguknak pénztemető projekteket.
    Egy szó mint száz először a bevételeket kell rendbetenni, azt pedig nem a rétegtelefonok gyártásával lehetséges.
    Ha a HMD túléli, azt tudom elképzelni, hogy idővel a Nokia brand-et arra használják majd, mint a ZTE a Nubia-t

Új hozzászólás Aktív témák