Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stryker.hu

    csendes tag

    válasz Healbacsi #2366 üzenetére

    A kérdéseidet tárgyilagosabban írd le légyszíves.
    @2012-02-14 17:37:05 üzenetedbe még WZ beszéltél, de a 2012-02-14 21:22:10 már wz-n kívülről.

    Amit a videó címében is benne van, hogy void star rush ergó a gyorsaságra akartam rámutatni.
    Leírásban gameplay-t írtam, nem véletlenül mert ez nem fragmovie.
    Illetve 50 alatti Wz és egyenlő létszám alatt a saját s klánom tapasztalata szerint többet nyer Rep oldal. (43 szinten 42 valor rankom van, nem keveset járok WZ-ra )
    Sith oldalon lévő emberek szerint is csak a többszörös létszámfölény, jobb gear (nem sokáig...) miatt tud Ilumon a imp oldal nyerni, beszorítani minket.

    Elárulom, hogy stealtből kijőve miért tudok olyan nagyot sebezni:
    PVP karakternek szántam nem PVE-nek.
    Direkt olyan felszereléseket válogattam össze amiket a crit ratet felnyomják és még a surge-t is.
    Alapból 36,XX% (benne van az a +5%-t adó buff) .

    Skillek:
    (Dirty Fighter talent ágon)
    No Holds Barred
    Increases ranged and tech critical chance by [2]%. 1/3
    (Scrapper ágon)
    Element of Surprise
    Increases the critical hit chance of Back Blast and Shoot First by [16]%. 2/2
    Underdog
    Increases the critical damage dealt by Back Blast, Tendon Blast, Shoot First and Flechette Round by [ 30]%. 3/3

    Ugyan ezeket a skilleket megtalálod az álltalad agyonnerfelt OP nél is. Ugyanezekkel az értékekkel.
    Tudatosan válogattam össze a skilleket, azért ilyen.
    Volt alkalmam már szintben felettem lévő sorci ellen, vegyes talentű volt...
    stealtből megfektettem, a hpja felét 2/3-t leszedtem, nagyon ügyesen, meg tudta fordítani a meccs kimenetelét, hosszú párharc volt.
    Javaslom tanulj meg a sorciddal játszani, s tudatosabban állítsd össze a talentet.

    Atho cityn szerveren vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák