Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Foose #100722 üzenetére

    Ne ragaszkodj egy márkához,ha teszem azt én Merida bolt/ szerviz van nálatok,ne habozz a Meridák között is szétnézni...de ez érvényes a többi ismertebb és befutott márkára is.Az a Kerékpárguru jónak tűnik,ők biztos be tudnak valami megfelelőt szerezni neked,és legalább helyben vannak...vagy pont róluk mondtad,hogy már a harmadik kerékpáárból sincs? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Foose #100722 üzenetére

    ...aztán márciusig ugyan mennyit tervezel bringázni? ;]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • szkink

    aktív tag

    válasz Foose #100722 üzenetére

    Én nem is olyan régen ugyan ebben a cipőben jártam mint te,nagyon-nagyon-nagyon sok gyártót és típust megnéztem,voltak kiszemelt darabok (újak) akkor felkerestem a fórumot és páran véleményezték a linkelt bringákat,a válaszok nagyjából meg egyeztek a tieiddel,feldobták hogy 300 körül már nagyon jó bringát kaphatok használtan :F nem szerettem volna használtat mert mi van ha valami baj van vele,na mindegy egy misét megér párat megnéztem,de csalódás volt (kevés volt ami tetszett és jó volt méretben,felszeretségben) így maradt az új bringa vásárlása ismét,újra és újra néztem a kiszemelt példányokat (gondoltam ha más nem lesz ami kp-m van befizetem,a többi jöhet kamat mentes hitelre) nyelvtudás hiányába a külföldi vásárlást nem mertem bevállalni,azt halkan meg kell jegyeznem a használt hirdetéseket 1nap 2szer is át "nyálaztam" hátha,hogy őszinte legyek nekem is Cube volt az első ami tetszett és be is tudtam itthon újonnan szerezni,de nem jutottam előrébb,minél jobb új bringát szerettem volna kapni a pénzemért,a fórum tagoknak köszönhetően rájöttem,hogy többe kerülne a későbbi fejlesztés egy új bringán mintha vennék egy normálisan felszerelt új (min. slx szettel) egy kicsit több pénzért.Nem szeretném tovább szaporítani a szót,közel 4 hónap nézelődés keresgélés (értsd napi szinten) után mégis egy használt Cube ltd race 29" boldog tulajdonosa lettem :D amit nagyon jó állapotban nagyon jó árban sikerült megvennem.Tehát ha nem eget verő sürgősséggel szeretnél bringát venni,(hol van még a tavasz ;] ) én mondom meg éri várni :K tudom milyen érzés várni az igazira ;) remélem egy kicsit tudtam segíteni.A sok ÚJ direkt volt :DDD

Új hozzászólás Aktív témák