Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    sziasztok!

    egy igen érdekes problémával szeretnélek megismertetni benneteket,valamint segítségeteket szeretném kérni.
    egy napon a feleségem azzal állt elő,hogy nincs internet.vagyis van,de csak a céges levelezésem,a gmail és a skype működik (lehet hogy még + 1-2 dolog is,de mindent ugye nem lehet kipróbálni).lényeg a lényeg,hogy hiába törtem az agyam,más nem jutott eszembe,minthogy várunk egy kicsit,hátha csak karbantartási munkálatok vannak.nem erről volt persze szó.próbáltam a win gyorssegítségét használni,ami azt állítja hogy a tűzfallal vannak beállítási gondok,de igazán nem értek hozzá,és nem is tudtam kimazsolázni semmit belőle.na gondoltam kihívjuk a szolgáltatótól a szerelőket és megmondják mi a bibi,de nem tudták megmondani...azt javasolták,hogy tegyem újra a win-t.(ja,persze,ez a hozzánemértés...)

    szerintetek mitől lehet ez?létezik ilyen,hogy 1-2 dolog működik,de az összes többi nem?
    esetleg az létezhet hogy egy rossz vagy rosszul sikerült win frissítéstől van ez?ugyanis azt állítja a feleségem,hogy egyszer automatice frissített és azóta van ez a gebasz.
    jelenleg csökkentett módban használom a netet,de ezt nem kéne talán rendszeresíteni.tudnátok segíteni nekem,mint abszolút laikusnak?
    köszi előre is!

    betyár

Új hozzászólás Aktív témák