Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz hito #93055 üzenetére

    Úgy, hogy raksz fel szépen valamilyen Linuxot vagy más Wint. Ha ott sincs sehogy és közben nem tiltogattál le semmit, na akkor marad a fejvakarás és élvezkedés, hogy ki fogja megcsinálni. Ez az alap, mindig. Régen én is nekiestem a rendszernek, beállításoknak, meg bújtam netet. Abból indulunk ki, hogy ha valami elszállt piszka nélkül, akkor kell másik meghajtó, tiszta rendszer és nekiesni. Ha szűz driverezve is szemét, akkor van gond, az hardver. Ha úgy jó, akkor szoftver és lehet keresni az eredeti meghajtón a problémát. Ezy as f*ck, mindig bejön és az egyértelmű típushibákat kivéve mindig ez a leggyorsabb és legpontosabb :K

    Tekintve, hogy a Win önmagában egy hatalmas nyitott kapu, így ha be akarsz szívni valami vackot, meg fog történni. Tudod, a vírusok és kártékonyságok mindig hamarabb vannak, mint a tapaszok. Így ha jön valami, értesítést kérsz és azt az egy csomagot felteszed. Nem céges környezetben kell menedzselnem sok gépet és ennél jobb kivitelezést még sosem tudtam összehozni :K

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák