Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz _Petya_ #84012 üzenetére

    A T450-en is érezhető azért hogy gyengébb a minőség, de hát még mindig sokkal jobb mint egy T410-korabeli konzumer laptop

    Ez az összehasonlítás az aminek nem szabadott volna megszületnie gondolati szinten sem, főleg nem leírva egy TP topikban. Mikor már én is verdikteknél azon agyalok mi a kacifántos gépen nyöszörgött valami vagy működött így és jönnek fel 120-130k-s gépek, mikor a tesztgépen vigyorog 250-350-500k és alá olyan bullshit, hogy füstöl...na akkor kéne nagyon mélyen magába néznie egy cégnek. Nagyon mélyen és sírnia, bömbölnie, mint egy 2 éves.
    Egyszerűen hihetetlen, hogy 300k fölött is van olyan gép amiben képtelen az ember rendesen kihasználni a hardvert vagy mondjuk beülni netezni előadásra és kávézóba akárhova, mert olyan pusztulat benne az egész. Fő a változatosság megint van nálam ilyen, asztalim 1,5 hete van szétkapva és noti lett a main gép. Elképesztő szemétdomb lett ez az ipar. :(

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz _Petya_ #84012 üzenetére

    Dehogy.. csak kíváncsi vagyok minden régi TP-s véleményére, benyomásaira, mert egyszer majd nekem is váltanom kell, és próbálok érveket találni az újabbak mellett, nem sok sikerrel.
    Azt hiszem összesen egy embert láttam itt írni, aki elégedett az új szériákkal, ez elég sokat elárul. :(
    Még mindig ott tartok, hogy használt W520, vagy valamelyik Precision a konkurenciától.
    Ott az új P sorozat, elég tetszetős sok aspektusból, de mire az elérhető árba kerül... illetve nem hiszem, hogy tudnék élni azzal a billentyűzetkiosztással.

Új hozzászólás Aktív témák