- Poco F7 – bajnokesélyes
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Google Pixel topik
- Az Ulefone gyárában jártunk
- iPhone topik
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Milyen okostelefont vegyek?
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
tukko1
aktív tag
válasz
Pista0001 #166 üzenetére
Kifejtenéd, hogy a színterezés miért nem szép! Én arra gondoltam, hogy ha megvan az előlap akkor a házzal együtt elküldöm színtereztetni full feketére! Örülök, ha egy céget találok ahol vágnak nekem előlapot
, de ha most egy olyat is kell keresnem ahol eloxálnak is.... Szóval vagy én festem le itthon az előlapot vagy színtereztetem! Amúgy melyiknél lesz szebb a színterezés alu- vagy acéllemeznél, mert ha mindegy akkor inkább az alut választom!
-
zodo
nagyúr
válasz
Pista0001 #166 üzenetére
Szia!
Akrilnitril-Butadén-Sztirol ,hogy miket mondasz.
Mint látod én azota se haladtam semmit ház ügyben ,max. a kibelezett pio deck-et tuttam felmutatni.
Kérjük ,majd a képeket.fedélen fejtetőn lesz az alaplap enen én is elgondolkoztam már ,nagyon jó ötletnek tartom az ilyen htpc-s "barkácsolások" alkalmával.
tápegység leválasztott légtérben nem lenne szerencsésebb ,ha nem választanád le ? Ennél a fejjel lefele építkezésnél a felfelé szálló meleg levegő miatt aggódok egy kicsit. Jobbnak látnám ,ha segítene a táp is kijuttatni a meleget vagy az a 8 cm-es elég lessz hozzá ?
Ebben a prototípusban egy 800 MHz-es P3-as lesz Nekem is van ilyesmi konfigom csak 733 mhz-es, de valami gáz van az alaplapal, így nem letöltő gép lesz ,hanem a mostani konfigom kerül bele, ha egyszer elkészül.
Új hozzászólás Aktív témák
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Villanyszerelés
- Egérpad topik
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Eredeti játékok OFF topik
- Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- DUNE médialejátszók topicja
- Forrmell.enn
- OTP Bank topic
- További aktív témák...
- Vadiúj AM5 procik! Több darab kèszleten! Kamatmentes rèszletre is!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 5 lemezes és digitális felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- 4G Microsoft Surface Go 2 m3-8100Y 8GB 128GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő