Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz Reynaldo #85525 üzenetére

    Electroluxtól ezt írták. Mondjuk akkor nem tudom, a szerelő mit látott amiben külön van.
    Minden elöltöltős mosógépünk ami jelenleg megtalálható a weboldalunkon szerelt egységben van kialakítva, egybe van az üst és a dob. Sajnos nem tudunk olyan modellt ajánlani Önnek aminél külön lenne kialakítva. Mindegy, remélhetőleg az EW6SN406WI is kibír napi használattal 10 évet, a EWS31064SU-hoz hasonlóan.
    Ugye az 5 év garanciának, illetve a 10 év motorgaranciának, nincs más feltétele a regisztráción kívül? Régebben vettem valamit, amihez úgy adtak bővített garanciát, hogy évente ellenőrizték a terméket, kiszállási díj fejében.
    Electroluxnál régi probléma, hogy rövid a vezeték. Ezt már 10 éve is 20.000Ft-ért cserélték nagyobbra. Azt mondták ha nem ők csinálják a garanciavesztéssel jár. Mondjuk ez eléggé piti dolog, magyarországi székhellyel biztos tudják, hogy a panel lakásokban magasan van a konnektor, de gondolom máshol is rövid ez a vezeték. 1 panaszt olvastam a gépre, Folyékony mosószer elválasztónál szép lassan elszivárog a mosószer. Mi kapszulát használunk.
    Köszi még egyszer a kódokat, működnek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák