Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    válasz Viperator #20908 üzenetére

    Ezzel a kiterjesztett garancia dologgal kapcsolatosan van valami, ami nem teljesen tiszta nekem. Vettünk a Médiában egy Samsung mosógépet, szombaton hozzák majd ki. Alapból 2 év gari van rá, de a Samsungnál van most ez a "4 év alatt sok minden elromolhat" promóció, és 4 év garit adnak rá. Gondolom, ehhez be kell regelni a honlapjukon a mosógépet, és így lesz a 2-ből 4 év!? Viszont ezen felül a Médiában vennék még utána kiterjesztett garanciát is. Azt nem tudom, hogy ez a +1/2/3/4 év, amit veszek, akkor most a bolti 2 év garitól kezdve számít, vagy a 4 év letelte után? Illetve van egy ilyen rész a Garanci Plusz leírásánál: "A kiterjesztett garancia időtartama a vásárlástól számítva maximálisan 5 év lehet.". Na ezt nem egészen értem, mit jelent. Hogy akkor a 2+2 év gyári garin felül már csak 1 év kérhető pluszban a Médiánál?

    eladó: Asus TUF Gaming K3 mechanikus bill.

  • BaLee

    addikt

    válasz Viperator #20908 üzenetére

    Igen most nézem ez az önrész dolog telefonok és táblagépek balesetből adódó garanciája esetén van.

    (#20909) gF v: akkor ha mi vettünk egy mosó-szárító gépet ami ha (ne adj isten) tönkremegy majd és kapok érte csereutalványt akkor azon csak mosó-szárító gépet vehetek majd? Az bajos lenne mert ez az egyetlen modell volt ami műszakilag rendben volt mellé pedig keskeny kialakítású volt. A nem keskeny mosó-szárító gépet nem lenne hová raknunk. :)

    Más: Nálunk már a THM-es hitelnél is össze vissza kevertek, mert először mondták, hogy glamour akciós kedvezménnyel nincs THM-es hitel, csak az eredeti áron. Végül kihoztak egy egész jó konstrukciót az eredeti árra 0% THM-re, de a végén a mosó-szárító 200 ezres ára helyett, az akciós 170 ezres ár szerepelt számlán... Holott az amúgy 0%-os hitellel 215öt fizetünk majd vissza (200 a gép ára + 15 biztosítás). Nekem ez fura, de csak otthon vettem észre. Tuti biztos vagyok benne ha véletlenül cserére kerül a sor akkor a 170-es áron választhatunk majd gépet....

Új hozzászólás Aktív témák