Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Vertigo18 #55967 üzenetére

    Hát sokszor volt itt már ez téma, de szerintem a barkács az barkács, a gány meg gány... És mivel mind a kettő benne van a topik címében (sokszor nehéz is lenne megtalálni, hogy hol is van a határ a kettő között), ezért szerintem megférnek egymás mellett a kicsit minőségibb munkák és az igazi vérbeli gányolások (mert azért ezek amiket például most én linkeltem baromira messze vannak a minőségi munkáktól, pusztán csak "jobban sikerült barkácsolások" semmi mások)... :K

    Nekem lassan éppen abból van már elegem itt a PH-n, hogy mindennek külön topikban kell lennie, így aktívnak kell(ene) lennem vagy 20-ban, miközben az emberekben sincs mindig nagy átfedés, így lehet pont azok nem látnák akiknek a legjobban szeretném megmutatni. Annak meg hogy emiatt valamit 2-3 helyre linkeljek be keresztbe megint nincs értelme, mert hát pont az lenne ugye az eredeti célja a külön választott topikoknak, hogy az a bizonyos valami ne oda kerüljön hanem egy másik topikba, de így meg mégis oda kerülne. Szóval nincs sok értelme a túl nagy fragmentálásnak. Persze szigorúan magánvélemény... :B

    FX 70: nekem is régi álmom, de most egy darabig biztosan nem tudok a gépre költeni. Jelenleg is passzív a cucc. Kiszolgál a jelenlegi hűtővel is... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák