- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Fotók, videók mobillal
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- HMD Fusion - öltöztetnéd megint
- Milyen okostelefont vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bilux
veterán
válasz
ggbuffon1897 #2145 üzenetére
Külsőn is változtattak, de látom nem volt még iPhone-od lassan 5 éve ugyanaz az dizájn
Egyébként miért is baj hogy ilyen a társadalom?
Ne kelljen már manapság halászni vadászni.
Ez van, fogyasztói társadalom és kapitalizmus. -
petymeg
addikt
válasz
ggbuffon1897 #320 üzenetére
Ezt is vizsgálhatná a GVH, mint ahogy azt már vizsgálják, hogy például ugyanaz a száraztészta az osztrák aldiban miért 40 cent, nálunk meg 900 HUF. Vagy magyar kommersz vaj ára hogy nőhetett a prémium ír vaj ára fölé? Meg lehetne folytatni a sort. Átvernek a kiskereskedők, az állam feladata, hogy odab*sszon vasököllel.
-
dnelb
veterán
válasz
ggbuffon1897 #320 üzenetére
Továbbra is várnám a magyarázatot tőlük h az mitől olyan korrekt h olyan euró/dollárárfolyammal van kalkulálva ami nem valós? 430-450 es euro amikor hetek ota 400 alatt van..ahogy mondod, miért nem 500ra kalkulálnak?
figyelj, rendeleti kézi vezérelt kormányzás van, egy éjszaka alatt lehetetlenítenek el komplett ágazatokat, büszkén meséli a malac hogy kilépne az eubol, direkt engedték hogy elszabaduljon a forint, vétózgatások, "bot vagyunk a küllők között, piszok a köröm alatt" mentalitás, lehetne sorolni estig. Ezeket szépen bekell árazni a cégeknek, tetszik vagy sem.
-
autotaxmo
őstag
válasz
ggbuffon1897 #284 üzenetére
Total egyetértek, tényleg nem bántaani akarok senkit, de az itthoni propaganda gépezet tökéletesen szuperal. Háborús infláció, szankciók, menekült válság és tököm tudja még mi, na ezért drága itthon minden és kerül többe mint bárhol máshol. Ezt meg is eszik sokan és ezt gyönyörűen kihasználják a külföldi cégek itthon. Más környező országokban csend és béke van, biztos ezért kerül minden kevesebbe.ertsd irónia. Nálunk akkor is minden dragulni fog ha már hónapok óta 400 alatt lesz bőven az euró, a dollár meg mint látjuk, már egy ideje "rekord" alacsonyan van.
-
Dare2Live
félisten
válasz
ggbuffon1897 #284 üzenetére
A jelenlegi ár a nemszámít a pénz, megjött a bonusz mit vegyek belölle plebsznek van. 2-3 hónap múlva megkuponozva 30-40%al lesz olcsobb.
Akinek nem számít az vegye csak meg most.Az elborult árazást szerintem jól tükrözi, hogy egy Iphone messze jobb vétel és ár/értékben is!
szerk: ahogy nézem aki nagyon most akar az vegye meg külföldön/külföldről. A magyar árazás különösen elborult. Mondjuk nem értem mért akarná kb bárki megvenni ennyiért.
Új hozzászólás Aktív témák
ma Három telefon van idén is: S23, S23+ és S23 Ultra. A külső ismerős, a hátlap alatt nagyobb változás történt.
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Anime filmek és sorozatok
- Kódolás Qwen3-mal saját gépen, Cline AI-alapú autonóm kódolási ágenssel
- LEGO klub
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- BIOS frissítés
- nonsen5e: DPD tapasztalatok
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- Samsung Galaxy S23 FE 5G 128GB Graphite, Szép Állapotú, Grafit Színű, Független, Garanciális
- Galaxy S23, 8/256 Gb,gyári garancia 2026.10.01-ig, hibátlan újszerű állapot, titta73 részére jegelve
- Samsung Galaxy S23 FE 5G 128GB Graphite, Szép Állapotú, Grafit Színű, Független, Garanciális
- Black & Decker töltőt keresek
- Bomba ár! Dell Latitude 5411 - i5-10400H I 16GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Országos! KÉSZPÉNZES - UTALÁSOS VIDEOKÁRTYA FELVÁSÁRLÁS! Korrekt áron! NVIDIA!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- GENIUS vezetéknélküli, rózsaszín csajos egér
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest