Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz front3r #1944 üzenetére

    "Your Guild Wars accounts are linked"

    Nagyon jó. :) És eltűnt a work in progress logo is a sarokból, bár még mindig nem látható, hogy milyen verzióval rendelkezel.

    Már csak a supporttal kéne kezdeni valamit, mert még mindig sokkolnak a serial key dologgal:

    Hello Tamas,

    I checked and you have pre-purchased the European version of the game. So that we may check on whether or not you will need a second code, please provide the name and or website address of the retailer who sold you the game.

    Thank you,
    Mikala
    Account Login Support

    Elsőre ugye nem jól lőtték be, hogy US vagy EU. EUban pedig nincsen 2. kulcs Pre-purchased verziónál, így egyelőre rájuk hagytam a dolgot, nem akarok levelező partnere lenni a supportnak. Majd 28./29.-én kiderül.

    adamkaa777: Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Az eredeti szöveg:

    "However, please note that in order to ensure we’re fully prepared for that fateful hour we may bring servers online up to 3 hours prior"

    Esetleg, talán, elképzelhető.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • Ch4r0n

    tag

    válasz front3r #1944 üzenetére

    Király vagy, köszi! Pont erre volt szükségem!

    Bejelentkeztem a gw1-es régi email-es accountommal, egyből be is engedett és írta, hogy gratulál össze lett kapcsolva a gw2-vel és él a HoM is. Ezután egyből az edit accountba meg tudtam adni az új email címemet, ami egyúttal a bejelentkezési név is mind a gw1-hez mind a gw2-höz mostmár. Ezután kiléptetett de írta nagy zöld betűkkel, hogy ez meg ez az új account name és email address updated. Meg is érkezett a konfirmáció az új címemre és már meg is erősítettem a linken keresztül a címemet. Az accounton belül ráadásul egyből meg is tudom kezdeni a kliens letöltését. Csodálatos!

Új hozzászólás Aktív témák