Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz Sk8erPeter #5587 üzenetére

    Egy szóval se mondtam, hogy nincsen benne hiba. De ezt ellehet mondani szinte bármiről amit kevesen használnak. Am érzem én, hogy hibás az érvelésem, hagyjuk az offot.

    On:

    Újra próbáltam az IE9-et pár napig. Megjelenése óta sokat javult a böngésző stabilitása, elég használható programot sikerült összehozni. Megfelelő 3rd party kiegészítő támogatással, ami nem ilyen Windows installeres, összevissza gányolt takony formájában állna rendelkezésre a sebességgel sem lenne gond, még jobb lenne ha alapból támogatna olyan alap dolgokat mint a helyesírás ellenőrzés. A böngésző sebessége rendben van, de ha komolyabb feladatokra akarom használni telepíteni kell sok átalában örülj, ha megy minőségű kiegészítőt, amik teljesen instabillá, lassúvá, meg még ki tudja milyen anomáliássá teszik a böngésző használatát.

    Most vissza térve a Google Chrome legfrissebb stabil kiadására, sokkal gördülékenyebben tudom ellátni ugyan azokat a feladatokat, még akkor is ha a gyorsítótárazásban néha jobban szerepel az IE. Úgyhogy van még hova fejlődni az IE-nek hiába jó, nem elég.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák