Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vico87

    tag

    válasz bezzeg #35 üzenetére

    Hello!

    Nekem is van egy ilyen gamepadem, hasonlóan egy nforce2-es alaplappal, viszont audigy1 karival. Még anno Win98 alatt minden oké volt (elég régi a gamepad), viszont XP alatt van egy gondja : a hivatalos Genius-féle WinXP-snek kikiáltott driver egy tákolmány, olyan kék halált ad véletlenszerûen, mint a huzat. Néha friss boot, jelszóbeírás után kb 1-2 perccel STOP 0xC5 (DRIVER CORRUPTED SYSTEM POOL) avagy szétcseszte a memóriát azzal, hogy valamit átírt, amit nem kellett volna. Néha játék közben csinálja, néha pedig rendesen mûxik.
    Gyõzõdj meg róla, hogy tényleg jól van minden csatlakoztatva, és ne felejtsd el, hogy ez a gamepad nem a gameportról kapja a tápot, hanem van hozzá egy adapter (ami 220V-ból csinál 5V-ot), amit a csati hátuljába kell dugni, kicsit szorul, jól bele kell nyomni.
    Visszatérve a hivatalos driverhez, a legfrissebb (ami minimum 2-3 éves) az 1.1-es verzió, nekem random kék halált okoz (mindig STOP 0xC5 kóddal), Driver Verifierrel azonnal elszáll boot után. Gondolom nem véletlenül nem kapott aláírást a Microsofttól :D .
    Asszem mûxik a default Windows gamepad driverrel, de azzal csak 4 gomb használható.

Új hozzászólás Aktív témák