Hirdetés
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Újabb részletes képeken a Google Pixel 10a
- Méretes telekonverter az Oppo Find X9 Ultra hátán
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Kolosszális teleppel hajt lapot a Magic V6
Aktív témák
-
rlazol
veterán
hát, idéznél szabályt? Mert a 150-es paragrafus is elég egyértelmű. Ha veszélyes helyen van és jár a motorja, visszatolás után folytathatja a versenyt. Ez történt. Van olyan szabály is, hogy a pályára macskát bevinni tilos, és annak sincs semmi köze a jelenlegi helyzethez. Ui nincs szó arról, senki nem mond olyanokat, hogy veszélyes helyzetet előzendően csúszott volna ki, vagy plán JPM lenne a hibás, ezt még MS is tagadja: ''szokásos versenybaleset volt''.
Azt, hogy mással mi történne, azt nem tudhatjuk, de meglátjuk.
Ami számomra mérvadó: csak mi foglalkozunk ezzel, a német az olasz a brit lapok szinte meg se említik, a F1 honlapon se csapnak neki nagy feneket. Nekik egyértelmű. De a mi fülünkbe addig ordibált Palik és a szakértői, hogy elhittük nekik, hogy ez rendkívüli esemény volt. A Formula-1.com-on vagy az F1-live on meg se említik.
Ami az eseményt illeti: szerintem kevered: az az ütközés Hakinennel történt, 1998-ban, és utána a német összetett eredményét törölték. MS 96-ban vagy 97-ben került a Ferrarihoz (villenuve 1. vb címe), ami akkor igencsak a padlón volt, 98-ben volt először némi esélyük első helyre.
Rubinho - jó, rossz példa volt. Vagy mégsem? Te írtad, hogy még ő is okozott balesetet nem egyet, mpedig tapasztalt pilóta. ez egy ilyen sport. Az alapján megítélni valakit, hogy okoz-e balesetet, és ha igen,a hogyan elég kétséges. Ralf is okozott már balesetet 100-at, DC is, JPM-ról nem is beszélve.
Aktív témák
- Corsair MP600 PRO XT 2TB Heatsink NVMe PCIe Gen. 4
- Samsung 27" 2K 2560x1440 monitor S27A850D PLS panel, kis hibákkal, DP porton kell használni!
- NEC 27" 2K 2560x1440 IPS monitor pici hibával PIVOT mód, HDMI, DP port
- Epson WorkForce Pro WF-C579RDWF (C11CG77401) A4-es, színes üzleti tintasugaras MFP nyomtató eladó
- iPhone 15 Pro Max Natúr Titán 256 GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


