Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chop

    őstag

    válasz Aguinaga #338 üzenetére

    En is elofizettem egyelore egy honapra a sima Play-re (Pro amugy sincs boxon), ugyhogy letolom a 10 orat, aztan meglatjuk, de pl. van tobb jatek is, ami erdekelne, pl. Battlefield V, meg ilyenek, szoval lehet, hogy a vegen meger majd evi 5 500 Ft-ot.

    Az tuti, hogy a jovo az elofizeteses jatekoke, az EA meg par evig lerabolhatja az embereket evente 60 euroval a Fifa/NHL/NFL szeriakkal, de aprobb rancfelvarrasert teli arat kerni tobb, mint pofatlansag. Mondjuk az EA-t szerintem ez nem zavarja :D

    En egyebkent most nagyon bizom a Konamiban, hogy hatha a 22-vel tudnak dobni egy nagyot, mert a 20 gameplay-e kurvajo, de sajnos a korites gyaszos. Szar a kommentar, szar az interface, szar az ecosystem. Olyan az egesz menurendszere, mint a PES 5-nek 2005-bol. Szanalom, de tenyleg :)

    Es a Fifa foleg a kulcsinben es a kontentben eros es nem akarom elhinni, hogy a Konami nem tudna leigazolni nehany jo designert, akik hegesztenenek egy fasza menut, plusz valami fasza UT-konkurenciat. Azonnal valtanek.

    Persze ez tovabbra sem oldja meg a licensz problemakat, de hatha valahogy egyszerubbe tudnak tenni az utolagos javitasokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák