Új hozzászólás Aktív témák
-
vond
MODERÁTOR
válasz
borges7 #6328 üzenetére
8TB-os csomagot használok személyes és céges adattárolásra, megosztásra pár éve. Alapvetően teljesen rendben van, és sokkal olcsóbb, mint a komolyabb konkurensek (ezzel az akcióval meg pláne), valamint realtime titkosítva van minden.
Sebességben vannak ingadozások, néha csak 10-20 MB/s környékén megy, de olykor meg befigyelnek 60-70 MB/s-ok is. Azt mondja a support, hogy ez a fogadó szerverfarm aktuális elérésétől (is) függ. De ahogy látom, te nem töltenél fel napi szinten több tíz, meg száz gigákat, úgyhogy emiatt nem kell aggódnod.
Érdemes a MEGA appot használni a le-, és feltöltésekre, mert akkor nem a böngészőt terheled a titkosítási feladatokkal. Gyorsabb, stabilabb, és így nem generálsz nagy cache könyvtárakat sem.
Szerintem ennyi pénzért butaság lenne kihagyni.
Gyakorlatilag havi 800 forintért lesz 2TB tárhelyed egy évig. Utána meg majd meglátod, hogy kell-e.
-
hkuteam
csendes tag
válasz
borges7 #6142 üzenetére
Igen használom, megvettem az 1 terás tárhelyet 1 évre, 4 usd volt az ára. 200 megabittel tudok feltölteni 2 szálon, lefelé összesen 60 megabittel hiába több szálon töltenék le. Ezek a sávszélességek nekem elegendőek. Létre lehet hozni különböző almappákat, itt bucketnek hívják ezeket, lehet hozzá adni különböző jogosultságokat több felhasználónak. Amazonos tárhely, tehát mint a többi S3-as tárhelynél választhatsz geolokációt, hol legyen a tárhelyed, a login adatok is hasonlóak, és sokféle különböző S3 kompatibilis klienst lehet használni a feltöltéshez, letöltéshez, automata backuphoz stb. Én konkrétan a cyberduckot vagy az airexplorert használom. Feltöltés közben a merevlemez teljesítményét felzabálja a hashelés vagy talán a menet közbeni titkosítás, arra számíts. Ki tudod 30 napra ingyen is próbálni, ha van esetleg valami kérdésed még, dobd fel itt, hátha tudok válaszolni.
-
válasz
borges7 #5968 üzenetére
Lifetime előfizetés nem fenntartható hosszútávon, ugyanis az adattárolás (és annak folyamatos elérhetőségének biztosítása) a szolgáltató részéről rendszeres kiadás.
Így könnyen belátható, hogy ez így nem fog működni, én biztosan nem bíznám az adataim egy ilyen szolgáltatóra.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Óvodások homokozója
- iPhone topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Revolut
- Spórolós topik
- Le Mans Ultimate
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- Lenovo Yoga Pro 9 (16IMH9) - Intel Core Ultra 9 185H, RTX 4060, 32GB, érintős ELKELT
- DELL, HP gyári töltők, sok db. 7,4x5mm - 4,5x3mm + USB-C/Type-C 65W
- BESZÁMÍTÁS! Logitech G923 kormány + Driving Force Shifter garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- 10% -tól elvihető. Országosan a legjobb BANKMENTES részletfizetés! Lenovo Legion Pro 7
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest