Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt1966

    tag

    válasz Tibi28 #757 üzenetére

    Nekem aztán elég erős gépem van saját építésü a vga csak gtx 1050 4gb de a többi az ful extra. Na most ez a config mindent visz fúll beállítással pl Crysis 3, Wolfenstein: The New Order. Nos az fs19 is full beállítással megy és így sem érem el nappal az 50 FPS-t Mint korábban is irtam a monitorom 165Hz 1ms frissítéssel full hd 32'' tehát a játék élmény megvolna. Én csak a 17-el kezdtem egy tört verzióval, de megtetszett, és megvettem a 19-et. de ezzel több a probléma mint a 17-el. A térképeket válltogatom de mind hibás. Némely gyári traktor is és permetező, vagy műtrágyaszóró. Szóval összegezve. lenne mit frissíteni de őket csak a pénz érdekli. Pedig be lehetne tenni építkezést is pl. Anno volt egy jó pálya ahol mindent fel kellett építeni de előtte meg kellett venni. Sok termény és termék volt. nos ezek mind jót tennének a játéknak. Ha én űlnék ott tuti be lenne minden építve. Lehetne pl utakat is szerkeszteni a térképben. vagy egyébb házakat venni. nem kellene ennyi mod. Na erről ennyit szerintem jól kiveséztük. megyek aratni :)

Új hozzászólás Aktív témák