Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz bajnokpityu #22587 üzenetére

    Az oka inkább az, hogy könnyebb neki esni annak aki nem ugyan azt hiszi és véletlen bele rondít a hitvilágába. Ez minden területen így volt.

    Volt olyan amikor az volt mondva az utolsó méter számít az áramfelvételnél és azért kell a jó kábel, erre megkérdeztem, hogy akkor a eszközökben lévő kábelezést miért nem cserélik ki azt miért nem számít holott az az utolsó pár centi még jobban számítana eme logika szerint, de erre is csak annyi választ kaptam, hogy kötözködöm. Pedig eme logika mentén annak is fontosnak kellene lenni.
    A hifikábel=táplábbelek.
    Egyébként én azt nem hiszem el, hogy eltudunk jutni a világűrbe, új mesterséges szívet állítanak elő, hogy egy ilyen dolgot nem tudnak tudományosan bizonyítani, mert szerintem ha a gyártók tényleg tudnák ezt bizonyítani akkor lobogtatnák a mérési eredményeket. :B

    (#22588) gorbep
    De már megint terelődik el a dolog :D
    hdmi képéről kezdtünk el vitatkozni. És azon állításokkal nem tudok egyetérteni amikor azt mondják, hogy X forintos kábel kép kevésbé jó a 10X árához képest? Miért? Ha átmegy mindig a jel bitre pontosan akkor nem lehet színesebb jobb terű a kép. Bár nem is tudom, hogy a térleképezésnek ehhez mi köze. Én a gyártók oldalán nem láttam még ilyet, hogy Ez X%kal jobb képminőséget tudna hoz. Szerintem a TV mindegy mert ha változás van és olyan akkor azt úgy is észre veszed, ez, hogy csak X ezer feletti Tv képes megmutatni az előnyét jó duma. Kevés fórumosnak van olyan referenciának mondott készüléke, így tényleg rá lehet mondani.

    Szóval 10Gb-es Ethernetet mindenhová 200 Ft/m kábellel 5 Ft-os csatlakozókkal...... ja hogy ez nem jó üzlet? NA INNEN FÚJ A SZÉL!
    Na majd ha megjelenik a utp csatlakozó a hifis eszközökön hidd el lesz 50 ezer forint/ méter árú utp kábel is :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák