Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz gorbep #22576 üzenetére

    Én nem akarok belemenni, de pont ezen van a lényeg, hogy szubjektív és most főleg a digitális dolgokról beszélünk. Az, hogy valaki hisz benne, hogy van változás és lehetséges az látni és hallani is fog, ugyan úgy mint akik a placebo gyógyszertől gyógyulnak meg(most abba nem megyek bele, hogy mennyi gyógyszernek van igazi hatása :DDD ), de igan is sok esetben ezek a dolgok tűnnek hit kérdésének mint valós dolgoknak.
    Aztán, ki hogy éli meg az már más kérdés, de néha tényleg olyan ördögűzés folyik amikor valaki nem ért egyet az átlaggal. Na meg persze azért meg kell magyarázni az ember lelkének azt is, hogy miért vesz 5-10-20-50-100 ezer forint/méter árú kábelt is :U
    Ellenben ha tényleg ilyen jellegű változások lennének mondjuk a hdmi kábelek terén is, akkor azt biztos kilehetne mutatni mérni tesztelni.

    Én még mindig kételkedem azon, hogy ha átmegy egy adatfolyam egy kábelen és a másik végén ugyan az jön ki 3 féle kábel esetén is akkor ott más lesz a kép, ha meg nem megy át akkor jönnek a kis kockásodások, zavarok, de nem fakóbb színárnyalatok és zártabb terek. :U

    (#22577) Peak
    Ebbe igazad van, de vannak akik szerint nem lehet mérni a dolgokat.
    Én még nem olvastam utána, és most nem is tudom, hogy működik, de ha pl veszünk egy rendszert és bemérjük majd mondjuk kicseréljük a digitális összekötő kábelt és újra megmerjük és ha van változás akkor van különbség közöttük ha meg nincs akkor nem az agyunk tesz hozzá és az hiteti el velünk, hogy van? :U

    [ Szerkesztve ]

  • dabadab

    titán

    válasz gorbep #22576 üzenetére

    Ez nagyon szep dolog, analog jelekre igaz is, de most digitalis jelekrol van szo, meg arrol, hogy ha van kulonbseg, az mit okoz meg hogy egyaltalan van-e kulonbseg.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák