Új hozzászólás Aktív témák
-
Sajti84
csendes tag
válasz
wandor0930 #63 üzenetére
Valoban, bar a mondandom lenyegen nem valtoztat, ha megnezel pl egy decathlonos (most hogy az milyen minoseg ne menjunk bele, otletem sincs) pedalasszisztenses bringat, ott latszik, hogy nem a km/h-ban van meghatarozva a rasegitesi fokozat, hanem a leadott "eroben", 1-esben kevesebbet segit, mint maxon, de mindket esetben segit 25km/h-ig.
-
Sajti84
csendes tag
Nyomatekszenzoros az igaz, de ha megnezed a reszletes adatait ott van, hogy a rasegites merteke valojaban annal sem rasegites merteke, hanem rasegites felso hatara sebessegben. Tehat elso fokozatban 12km/h-ig van segitseged, utana meg nincs. Egy jo bringanal pont az lenne a lenyeg, hogy (az EU-s 25km/h-s limitet leszamitva) mindegy mennyivel megyek, azt allithatom, hogy mennyivel legyen konyebb tekerni. En pl 20km/h alatt nem akarok menni, de rasegitesbol emelkedot es extrem idojarasi korulmenyeket leszamitva minimalis is eleg, igy pl. eco modban sok-sok km lehet a hatotav, ez a Citycrosser bringajuknal tok jol mukodik is.
-
Sajti84
csendes tag
Csak en nem ertem mi ertelme van ennek a fajta rasegitesnek?
Ha 20 folott akarok tekerni, akkor mindenkeppen maxon kell jaratni, mert nem a segitseg merteket allitom, hanem hogy milyen sebessegnel kapcsol ki?
Normalisan a pedalszenzornal is a rasegites merteket szoktak allitani, nem a max sebesseget :/
(Egyebkent paromnak egy citycrossere van az eleglidetol, az nyomatekszenzoros es szuper, en ramentem volna erre, de akkor emiatt skippelni fogom. Meg ugy latom az uj kozepmotoros C1-et is, mert hiaba kozepmotoros, a rasegites ugyanez a tipus)
Új hozzászólás Aktív témák
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Napelem
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Amazon Kindle
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- EA Sports WRC '23
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- További aktív témák...
- AKCIÓ! HP Elitedesk 800 G1 USDT mini asztali számítógép - i7 4770S 16GB RAM 128GB SSD Intel HD
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450s - i5-5GEN I 12GB I 500GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude E7240 - i7-4GEN I 16GB I 256SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude E6400 - Intel P8400 I 3GB I 160GB I 14,1" I Intel VGA I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest