Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz totyak #84063 üzenetére

    Az Összefoglaló 17. pont.
    Ha nem hiszik el akkor ők állapítanak meg árat.
    De te tudod hogy te vásároltad, nem a feladó saját motyója és akkor már vásárolt termék valójában, ha meg felhozod szóba az eBay-t akkor egyértelműen az..

    Kaphatod ajándékként is (bár te vásároltad saját magadnak), akkor ez van:
    Ha ajándékba kapjuk (magánszemélytől magánszemélynek kategória) -nem adtunk érte pénzt és van egy ajándékozási nyilatkozat- akkor 45 €-ig ÁFA és vámmentes.
    A nyilatkozathoz formanyomtatvány nincs rendszeresítve, ezt az alábbi adatokkal szükséges elkészíteni: feladó és címzett adatai (név és cím); küldemény postai azonosítószáma, küldemény pontos tartalma, értéke, mennyisége, ajándék meghatározás és a feladónak kell aláírással igazolni.

    Onnan kifelé is vámosokon keresztül jön az EU-ba és hát nem mindig vannak a helyzet magaslatán és a Royal Mail-nél a könyvelt küldemény nem olcsó ide.

Új hozzászólás Aktív témák