Hirdetés
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- A piac legerősebb kameráját ígéri a Xiaomi 17 Ultra
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
Új hozzászólás Aktív témák
-
unravel
őstag
Sajnos nem igazán fejlesztik már a skineket. A Skin Editorral ki lehet javítani, hogy mit írjon ki és mekkora méretben. Régebben bohóckodtam vele, de már nincs hozzá kedvem.
"Miként oldottad meg, hogy az ismétlést már ne vegye fel? Jól gondolom, hogy a keresésnél kell megadni, hogy van-e már ilyen felvétel?"

Az Auto-create recording timers-szel lehet bekapcsolni az időzítést és ha van találat a megadott keresésre akkor létrehozza az időzítést és képes a számítógép alvó módból elindulni és rögzíteni a műsort, végül visszaaludni.
Alul van 4 kapcsoló, ami deaktiválja az időzítést, ha:
- ha van már ilyen című felvétel.
- ha van már olyan felvételem, aminek megegyezik az alcíme (pl. a keddi az első házon kívül, ez az alcíme: "(magyar riportműsor 467. rész, 2018)", mivel vasárnap is ugyanez van, azt már nem veszi fel.
- azt is bekapcsoltam hogy akkor se rögzítsen ha már egyszer megolt ugyanez de már ki is töröltem
- illetve akkor sem fog ha már aktív valahol ugyanaz a műsor."Azt persze beállíthatom, hogy csak szombaton keressen, de más felvételnél meg problémás lehet ez is."
az ütközésekre gondolsz? azt a Prioritynél lehet megadni egy 0-100 ig terjedő tetszőleges számot, és ha ütközés van két műsorral akkor azt fogja felvenni aminél magasabb az a szám.Digis vagyok nincs Spílerem, szóval nincs gond a Reállal.

Olyan keresést kell beállítani ami csak arra az adásra igaz ami neked kell.
Azt állítanám, hogy: bármelyik adó - az összes nap - bármelyik időpontban - ha az alcímben szerepel a Real Madrid, akkor vegye fel - kivétel ha már megvan. Akkor lenne egyszerű ha a műsorújságodban szerepelne, hogy pl. Élő közvetítés vagy (ism.).
ha úgy érzed jó a keresési beállítás és bepipáltad az auto-create recording timers-t akkor a Tasks fül alatt a Create auto-timers-el lehet tesztelni, hogy a kívánt adásokat venné e fel. ha nem akkor a Timer fül alatt ki kell törölni."Valamint az is kérdés, hogy hogyan küldetsz vele e-mailt?"
biztosan van gmailed.
Új hozzászólás Aktív témák
- Linux kezdőknek
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Házimozi belépő szinten
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- EA Sports WRC '23
- 3D nyomtatás
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3921
- Apple iPhone 14 Pro 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon G7: i5-8365U I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Xiaomi Redmi Note 9 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3747, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest




