Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz unravel #451 üzenetére

    Kell vele szórakozni, de majd csak jó lesz. :) Mondjuk próbáltam beállítani a magyar Nemzetek Ligája meccseket, de nehéz összehozni.
    Ha beírom, hogy Magyarország, akkor kidob mindent. Jó lenne úgy, hogy Magyarország* (élő)-t írok be, de akkor megint gond, hogy nem csak a focit rakja be. Az lenne az igazi, hogy tudnék keresni a Magyarország-ra és a Nemzetek Ligája kulcsszóra egyszerre. Az mondjuk az EPG hibája, hogy élőnél a címben, ismétlésnél az alcímben vannak a csapatok, de így mindkettőben kell keresni.

    "képes a számítógép alvó módból elindulni és rögzíteni a műsort, végül visszaaludni"

    Nem altatom a gépet, ha nem vagyok itthon, akkor WoL-lal ébresztem, aztán a felvétel után meg kikapcsolja magát. Egyébként az időzítővel úgyis szórakoznom kell, mert az RS nem tudja, hogy mikor vagyok itthon és mikor nem. Ha itthon vagyok, akkor nem is kell a felvétel után kikapcsolni.

    "az ütközésekre gondolsz? azt a Prioritynél lehet megadni egy 0-100 ig terjedő tetszőleges számot, és ha ütközés van két műsorral akkor azt fogja felvenni aminél magasabb az a szám."

    Nem az ütközésekre gondoltam, azzal nincs gond, dual tunerem van, hármas ütközés meg csak ritkán fordul elő. A Real-t meg csak példaként írtam, nem nézem, csak a közösségnek veszem fel, ahogy a Barcelona és az Atletico Madrid meccseit is. :) A Juventus jobban érdekel.

    A Gmail-es cucc meg nem akar összejönni, egyszer jött egy e-mail, hogy letiltotta a hozzáférést, akkor bekapcsoltam a kevésbé biztonságos alkalmazásokat. De utána is azt írja ki, hogy nem jó a felhasználónév/jelszó páros...

    Szerk: Megoldódott, valahogy megint kikapcsolt a kevésbé biztonságos alkalmazások engedélyezése. Most már megy az e-mail.

    [ Szerkesztve ]

  • Bozek

    nagyúr

    válasz unravel #451 üzenetére

    Még egy kérdés: ha bekapcsolom az Auto-create recording timers-t, akkor az lefut automatikusan, vagy kell hozzá egy Internal Task Timer?

Új hozzászólás Aktív témák