Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    Sziasztok.
    Lehet, hogy kicsit OFF, de talán tudtok tippet adni.
    Szeretnék venni egy hordozható DVD olvasót, melynek van DVB-T digitális tunere (mpeg4.es). Találtam ezt (bár boltban még nem nagyon....).[link]
    Az van a letölthető kézikönyvében, hogy " A TV-készüléken nincs lehetőség a lejátszóról történő TV tartalmak megjelenítésére."
    Pedig a készüléken van composit AV out.

    Szerintetek ez hogy lehetséges? Gondoltam otthon rákötöm néha a TV-re is.

    Bocsi, ha kicsit off voltam. Akkor azt is megkérdezném, hogy gondolom az USB-s DVB-T tunereket telepíteni kell, ugye? MErt van egy laptopom, de céges, nem igen tudok rá telepíteni semmit, pedig akkor egy USB-s TV tuner jó alternatíva lenne a hordozható DVD olvasónak.

    Köszi.

    Mindig az X jelöli a pontot...

  • DrSoul

    őstag

    válasz atesss #5371 üzenetére

    Nos, én se értem, pont azokért, amiket írsz.
    A DVD olvasó magyar nyelvű leírásába van leírva, hogy "külső eszközre való csatlakozás", és ott van, hogy DVD-t megnézhetek rendes, nagy TV-n is (tehát nem csak a kijelzőn).
    És akkor itt jön a megjegyzés, hogy a TV adást azt már nem. Pedig pontosan úgy van, ahogy mondod, a set top box helyett szerettem volna 2 legyet 1 csapásra.

    A PHilips magyar honlapján néztem, elvileg MPEG4-es kódolású DVB-t kezel, bár azt hiszem, ez így nincs leírva, de végig hajtogatja, hogy Magyarországon használható.
    Divx-et, azaz MPEG4-et is kezel, tehát szintén nem értem. Le lenne tiltva? Bár kompoziton nehezen tudom elképzelni.
    Scarton már ugye meg lehet valósítani, nem ? Mert a T-home setupb boxjából se tudom rávenni a DVD írómra a kikölcsönzött műsorokat, mert "le van tiltva".
    Valahogy csak megoldják....

    Mindig az X jelöli a pontot...

  • DrSoul

    őstag

    válasz atesss #5374 üzenetére

    Az mondjuk durva lenne a PHilipstől, hogy olyan terméket árulnak TV-zésre, amivel nem is lehet TV-t nézni... Akkor nem csak TV-n, hanem maga a készüléken se megy a TV, ha Mpeg2.... (csak külföldön).
    Amúgy igen, IPTV. STB meg X300T. Úgy van összekötve, hogy a STB kimenete az SCarton keresztül a DVD írom bemenetébe van kötve. Tudok is felvenni vele műsort, gond nélkül. De ha kikölcsönzök filmet (ez egy külön kategória, ez nem élő TV adás), azt nem engedélyezi. Vmi olyasmit ír ki a DVD író, hogy a felvétel ennél a formátumnál nem engedélyezett.

    Mindig az X jelöli a pontot...

Új hozzászólás Aktív témák