- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Ford SYNC 3 infotainment rendszer teszt
- iPhone topik
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Magisk
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Fit 3 - keveset, de jól
Új hozzászólás Aktív témák
-
nrc
tag
válasz
duffbeer #5148 üzenetére
Valószínű az antennával lesz gond, először azt állítsd be úgy, hogy legyen megfelelő jelszinted. A beállításhoz használhatod pl. a TsReader Lite-ot ami a tesztelni kívánt frekvencia megadása után kijelzi a jel aktuális erősségét és a minőségét is.
Az antennát lehet, hogy ablakon kívülre kell tenni és érdemes vízszintes pozícióba helyezni a minél optimálisabb vétel reményében.
Ha pedig már sikerült stabilan 90% feletti jelminőséget elérni, akkor pedig érdemes olyan programmal próbálkozni ami viszi az mpeg4-et is. Ilyenek, pl. a VLC mediaplayer és a SmartDVB.
Ha gyorskereséssel rákeresel ebben a topicban a "TsReader", "VLC", "SmartDVB" megnevezésekre, vagy az "antenna" kifejezésre, akkor találsz infókat ezekről a programokról, illetve tippeket az antennabeállításhoz.
Gyurek
Minden más csatorna az "A" MUX-ra, 746Mhz-re költözött.
TsReader Lite-al próbáld meg ezt a frekvenciát befogni, hátha sikerül megfelelő jelszintet elérni itt is.
Új hozzászólás Aktív témák
- i5-13600KF, RX 9070, DDR5 32GB, 1 TB M.2, Fractal North TG és sok garancia
- Logitech Combo Touch iPad Pro 11" (1., 2. a 3. gen), szürke - UK billentyűzet ipad tok billentyűzet
- újszerű iPad Pro 11" (3. generációs) (2021) M1 chip Wi-Fi 128GB silver ezüst Apple
- szinte új iPhone 16 Pro Max 256GB desert titanium sivatagi titán független Apple 3 év garancia
- újszerű iPhone 16 Pro 256GB white titanium fehér titán iStyle független Apple 3 év garancia
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS ELITE Z790 i7 14700K 64GB DDR5 1TB SSD 7900XTX 24GB be quiet! SB802 1000W
- Asus Rog Strix G16
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B550M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Rampage SHIVA FSP 700W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest