- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- LTE frekvenciák
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
ha csak nézni akarod a kódolatlan dvb-c adást, ahhoz lehet már 8-10 eft körül is kapni valami alap boxot, az mpeg2 sd adáshoz még elmegy, míg azt is ki nem vezetik.
ha szolgáltatós box-on jó az adás, ami az előfizetett kódolt adásokat is veszi, akkor próbáld átvinni a másik tévéhez esetleg, hogy a jel lejut-e hozzá.
Ha azon a környéken már senkinek sincsen analóg előfizetése, akkor megeshet, hogy minden kódolt. (az az összefüggés, hogy az analóg előfizetéseket váltották kódolatlan dvbcre)
A szolgáltató weblapján vannak listák hogy hol van dvb-c. -
Watt25
veterán
Hol? és mit kellene venni <---> majdnem 20e Ft-os előfizetés
Nem venni, hanem kibaszottul gyorsan szolgáltatót váltani, ha van rá lehetőség...
És a konyhai TV az most is behozza az összes free csatornát. <---> Az a kérdés, hogy mi történhetett , hogy megszűnt az SD-n az összes adás, a közszolgálatit kivéve.
Ez ugye ellentmondás. Szóval, a tévék környékén kell megnézni valamit... Az egyértelmű, hogy az analóg megszűnt a Telekomnál. DVB-C-ket kell behangolni. -
azbest
félisten
te írtad, hogy három dvb-c nélküli tévé... az csak analóg lehet és úgy tűnik oda is elért az analóg lekapcsolás. A másik kettő ezek szerint dvb-c -re van hangolva. Nem az sd szünt meg, hanem az analóg. Ha analóg előfizetésed volt, akkor adnak ingyen egy boxot. A többit magadnak kell beszerezni.
Szolgáltatói box nem volt eddig nálad? Mert ha iptv előfizetésed van, akkor egy dvbc boxot sem adnak ingyen, az csak a régi analóg előfizetőknek jár. Iptv boxból ötöt nem is fognak adni még pénzért sem.
Ha pedig kódolatlan dvb-c ment két tévén és most csak egyiken megy, akkor a kábelezést nézd meg, mert valami szétment nálad az elosztásnál.
A 20 ezres előfizetés gondolom nem a tévére vonatkozik, hanem valami netes, telefonos, tévés csomag.
Van egyébként külön telekomos topic is, lehet ott más részleteket is tudnak [link]. Viszont érdemes úgy fogalmazni, hogy kiderüljön milyen tévére fizetsz elő és milyen módon volt vétel az 5 tévével (analóg / dvb-c / iptv és van-e szolgáltatói box és az iptv vagy dvb-c).
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Üzletből, garanciával, Macbook Pro Retina 14" 2021, M1 32GB RAM/1TB SSD Space gray
- HP EliteBook x360 830 G8 Core i5 1145G7 2.6GHz/16GB RAM/512GB
- UF Lenovo Yoga 9i x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -60% i7-1360P 16/1TB Iris Xe 2,8K OLED 90Hz
- Lenovo Yoga 9i x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -60% i7-1260P 16/512 Iris Xe 2,8K OLED 90Hz
- Új DELL Inspiron 16 Fémházas Multimédiás Laptop 16" -40% Ryzen 7 8840U 8mag 16/1TB FHD+ IPS
- LG 65C4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged