Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz azbest #14546 üzenetére

    Egyébként is kap új lnb-t, mert twinre lesz cseréltetve, csak ha már ez cserére kerül, akkor az alap kábelt is lecseréltetem (talán '94-'95 óta van fent, egyes csatornák pl csak reggel mennek, meg eleve toldva lett)+ kiépítésre kerül a második kábel.
    Mivel azért jó lenne, ha ez is legalább 20 évig bírná, meg azért ne legyen nagy veszteség, ezért inkább a drágább kábelba fektetnék (kb 40ft/m vs 110-120ft/m), csak legyen tartós és végre erős jelű.
    Olvastam, hogy az rg11 nem hajlik olyan jól, itt max egy ajtókeret köré kell felvezetni, a többi egyenes rész, szóval gondolom annyit bír.
    Egyedül a csatlakozásban vagyok bizonytalan.

    Tükör szerintem elegendő, jó nagy (szomszéd t-sénél jóval nagyobb), csak nincs sok hely ahová lehetett rakni, meg mozgatni se nagyon lehet.
    Illetve anyu mindig azzal ízél, hogy talán a tányért is cserélni kéne, mert már jó rozsdás és fél, hogy szétesik.
    De szerintem kutya baja. :D
    Amúgy hotbirdre van állítva.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák