Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Üdv!
    Olvasgattam a téma összefoglalót, de mivel totál nem értek a drónokhoz, azért nem értettem ám meg mindent. :B
    Az asszonypajtit szeretném meglepni egy olcsóbb darabbal, amivel el tudna lőni 1-2 képet is. Szeret fényképezni, egy drón meg azért adna neki egy kis szabadságot a hobbijához.
    Nah igen ám, csak ahogy nézegetettem sikerült is találnom egyet (a téma összefoglaló ajánlatai közül), mégpedig a Syma X5C személyében. Nah de ahogy tovább "okosodtam", láttam hogy ezek a bizonyos kefés gépek 4-5 óra használat után már igénylik a beavatkozást.
    Ezután tovább keresgéltem és rá is találtam a JJRC X1-re, ami már ezt a Brushless motoros csapatot erősítí, nah de ehhez meg se kamera se távirányító nem jár.

    Nah szóval innentől viszont inkább rátok bíznám magam.
    Elmondom mit szeretnék

    -Brushless motor (nem akarom néhány óránként szerelgetni, főleg hogy nem értek hozzá)
    -6-axis gyro (ahogy olvastam ez ma már alap kell hogy legyen)
    -Lehetőleg olcsó legyen (nem akarok rá vagyonokat költeni, mert lehet hogy nem is tudja majd értékelni, bőven ne 100K legyen :B )
    -Egy töltéssel azért 7-10 percet bírjon repülni
    -A csomag tartalmazza a távirányítót és a kamerát (RTF?)
    -Könnyű kezelhetőség (van ilyen? Mármint egy kezdő számára?)
    + Nem hátrány ha van a csomagban az a Landing gear(?)

    Kb ennyi. Miket ajánlanátok? :R
    Köszi előre is

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák