Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CabalX

    aktív tag

    válasz janeszgol #67 üzenetére

    Én tudok angolul, inkább a te angol tudásodban kételkedek vagy valami másik tesztet olvastál nem a GSM Arena-ét.
    Csináltam neked egy összehasonlítást (A55 vs 10VI vs 10V) hogy ne kelljen a táblázatokat böngészned. GPU-ban a duplája a tavalyi és tavaly előtti modelhez képest (nem nehéz azokhoz képest jobbnak lenni).
    De ezt írják róla:
    "Also, the Snapdragon 6 Gen 1 inside the Xperia 10 VI does quite poorly in single-core CPU testing, which is important for most general phone responsiveness.
    AnTuTu is a much more compound benchmark with GPU runs and memory tests. The Xperia 10 VI doesn't do particularly well in this benchmark."
    "Finally, we have 3DMark, which places the Xperia 10 VI decently, but again, it is towards the bottom of the chart. You can get a lot better graphical performance in the price range."

    Szóval vannak jobbak ugyanebben az árkategóriában.
    Akkuidő - ha a "GPU-t" játékra használod - hisz ahogy írtad "duplája a GPU a tavalyinak" akkor jóval rosszabb az eredmény (6:47 vs 10:15) - összesen 13:56 vs 16:14 :

    Az A35!! gyorsabb GPU-ban és kevesebbet fogyaszt játék közben!
    Az A55-ről meg ne is beszéljünk. Utóbbi árban is hasonló kategória.


    Illetve még egy kis összehasonlítás - notebookcheck-ről.
    3Dmark-ban ami a GPU-ról szólna 25% javulás van. Összességében ír 150%-ot a legalján.
    Ha legalább raktak volna bele egy SD 7Gen3-at... Lehet akkor picit drágább lenne de egy jóval nagyobb ugrás is a 2 évig változatlan SOC után.

    De cáfolj meg ha valamit félre olvastam vagy rosszul értelmeztem volna.

Új hozzászólás Aktív témák