Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz apacsay #705 üzenetére

    +*Ropi*:

    :R :R
    Köszönöm szépen...

    A tapasztalatokat én is várom :DDD

    Azóta nem repültem vele,,,talán ma sikerül ismét....
    Annyit vettem észre még a legutóbbi repülésnél,hogy az új propellerek miatt valóban "más" lett a hangja...
    Ahogy a teszt videókon is figyeltem ,,,közelről, fülre nem kimondottan halkabb, inkább picit "más" a hangja, de úgyanúgy "üvölt"...
    10-20m távolságról veszem észre, hogy talán (nem röhög mert én is érzem hogy hülyeség :P :B ) mintha ilyen távolságból jobban "eltűnne a hangja" mint a régi propoknak,,,

    Fene tudja....üvölt ez a mindenhogy :DDD
    biztos tudnak a mérnökök itt ott hozni a propokkal másodperceket, illetve pár decibelt,de nem gondolom, hogy ezen a szinten már olyan szignifikáns változást lehetne eszközölni csak a propokkal :U

    Ami viszont még tetszik, a régi és "sima" p4-hez képest a motor vezérlése, illetve annak finomhangolása...
    Az inditás is látványosan "smooth-ab" (én kérek elnézést a szóért :DDD ) finomabban indítja a motorokat az első pillanatban, majd utána kapcsol fordulatra,,,,a leállítás pedig gyorsabb, mintha fékezne a motor...ez utóbbi is jó ötlet volt tőlük....hasznos tud lenni amikor nem egyenes talajra landol az ember és esetleg megbillen a gép,,,vagy (nálam 90%-ban ez történik) ha kézben landol az ember....az előző Phantomon még pörögtek a propok "szabadonfutón" leállítás után, ez meg konkrétan fékez...

    Ennyi a "friss" tapasztalat részemről...

    És annyi, hogy hiába tartottam meg a fél szűrőkészletemet, nem kompatibilis a kettő...új CPL-t kellet rendelnem...
    A régi phantom aksikat az ember ahogy berakja, jelzi a GO4, hogy firmware-t kell frissíteni rajtuk...bevillogtatja az aksi középső ledjeit, és már meg is tanulta hogy a régi aksi van benne....(ezt természetesen csak egyszer, első használatkor) Így most vegyesen tudom tökéletesen használni az 58xxmAh aksikat, és az 53xxmAh aksikat...
    Ennek örülök....az a plusz pár perc kevésbé hasznos nekem, mint a jelentős árkülönbség...EGyelőre biztos nem veszem a nagyobb kapacitásu aksikat...amikor lényegesen "olcsóbban" szórják a "régi" aksit...

Új hozzászólás Aktív témák