Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz dchard #47710 üzenetére

    a 80%-ról nem tudtam korábban, én tényleg azt hittem, a garantáltat az szolgáltatási idő 100%-ában kell biztosítaniuk. szóltatok, tévedtem, elismertem.

    sokszor írtam korábban, hogy nekem a stabil net a fontos. jó a 200/100 is igazából, valahol az 500/200 lenne az, amire előfizetnék, ha Érden lennének csomagok, mert akkor jutna is, maradna is a többi eszköznek. csak legyen stabil.

    a fogyatékosságról meg: nem, nem az. csak nem érti, miért reklámozzák 1000-esnek, amikor valójában inkább 500-as (nálunk). jó ez is, mondom, még a 200-as is teljesen rendben van, csak minek "átverni" az embereket? ezt nem tudom megérteni, és sokan mások sem.

    árban persze, hogy verhetetlen. most pár hete stabil is, 200/100 az alja csúcsidőben (kb este 7-9), átlagosan 500/150, hajnalban-reggel-délelőtt meg 700/200. fizetek érte 4500 körül a csökkentéssel.

    de, és remélem nem jársz így: ha indul a 2. kerben, remélem nem adnak nálatok mindenkinek 1000/200-at 100/100 árért, mert akkor majd figyelni fogod, ahogy egyre esik a sebesség, és megáll valahol ott. sokkal jobb/olcsóbb lesz, mint a T, de esténként előfordulhat, hogy összef.ssa magát, már a szolgáltatás minőségének rovására lassul be, szétesik a tévé képe, megfagyogat, vagy 1-1 tévécsatorna pár órán át tök fekete. és ez volt a gond, ekkor panaszkodtak az érdiek, nem akkor, amikor "csak" 200-al jött a net.

Új hozzászólás Aktív témák