Hirdetés
- Fotók, videók mobillal
- VoLTE/VoWiFi
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Fényképeken az újra lilába boruló Xperia 1 VII
- Korábban érkezhetnek az új hajlítható Samsungok
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy Z Fold4 - egyre megy, honnan nézed
-
Mobilarena
Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)
Aktív témák
-
Kija
aktív tag
válasz
Gilberto #37451 üzenetére
Nálam fixen 95 a jelszint és 0 a hibaarány, akár kockásodik a kép, akár nem.
Ja és még annyi, hogy amikor a digitális kockásodik, akkor az analóg meg kimerevedik arra az időre....
Digivel kapcsolatban ne reménykedj. Ha szerencséd van akkor nálad állandóan előjön a hiba és amikor másnap délelőtt vagy kora délután kimegy a szerelő akkor is produkálni fogja. Ha nem akkor mindent le fognak tagadni... -
Gilberto
aktív tag
válasz
Gilberto #37450 üzenetére
Annyival kiegészíteném még, hogy a bithibaarány van, hogy kiakad. Ugrál folyamatosan 300 és 2000 között, 2000 a max, ennyit tud mérni a tv. Viszont vannak új infók is, miszerint nem csak nálam ilyen rossz, hanem az eggyel leljebb lakó szomszédnak is. Ugyanezeket a tüneteket produkálja náluk is.
-
Kija
aktív tag
válasz
Gilberto #37415 üzenetére
Nálunk megint élvezhetetlen pl. az M1 HD!
Most is megnéztem, miközben kockásodik és a hang szakadozik a jelszint fixen 95 és a bithibaarány 0.
Ergo túl magas jelszint biztos nincsen. Marad a külső (a lépcsőházi elosztóról élő másik előfizető TV-je okozta) zavar vagy a központi hiba.... -
tibike8
őstag
válasz
Gilberto #37405 üzenetére
Nálam szintén Szegeden 3 Samsungon nincs gondom. Nálam akkor szokott az egyiken ilyen jelenség lenni amikor a tv-be menő koax kimozdult. Azt megigazítva rb lesz. Az is lehet, hogy alapból annyira gyengítettem a jelet, hogy a samuk nem problémáznak rajta. 6 felé van a bejövő kábel osztva. Bár azt minőségi osztásokkal és kábelezéssel csináltam meg.
Aktív témák
Hirdetés
1. Olvasd el a téma összefoglalót!
2. Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik. Nem a műholdassal és nem az internet szolgáltatással.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Apple IPhone 13 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,24 hónap garanciával
- Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy A56 5G 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- BLUESUMMERS NVMe SSD adapter
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Ryzen 7 CPU-k
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS!ASUS B650M R5 7600X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 3080Ti 12GB Be Quiet! Pure Base 500FX ASUS1000W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest