Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Hát, srácok, épp az imént néztem bele Rhykker videójába, aki megemlíti, amitől én legjobban tartok az új rész kapcsán, nevezetesen, hogy lesznek benne olyan részek, amit nem lehet szólózni. :((( Azt mondjuk még nem tudhatjuk, hogy ezek a "World Eventek" és "World Bossok" milyen sűrűn fognak előfordulni a játékban, de azt remélem, hogy nem lesz kötelező bennük részt venni. :N

    Most lehet, hogy páran megköveznek, de ha annyira elmennek az MMO irányába, hogy nem lehet végigmenni a sztori egyes elemein, vagy nem lehet megszerezni a legjobb cuccokat, csak akkor, ha csapatba verődünk, akkor szerintem én hagyni fogom a fenébe a játékot. Legalábbis addig, míg nem biztosítanak megfelelő feltételeket a szóló játékosoknak is. A Diablo III-at is csak azért játszom mind a mai napig, mert a szezont egyedül is le tudom tolni (Ok, tudom, egy csecsemő is letolja, de engem csak az érdekel, a Leaderboard tökre hidegen hagy). Bár mostanában, amikor csak egy extra portrékeretet tudok megszerezni, a többi már mind megvan, már elég unalmas...

    Viszont azt egyáltalán nem szeretném, ha menet közben csak úgy hipp-hopp, becsatlakoznának más játékosok is hozzám, csak mert épp van a közelben valami event, ami engem egyáltalán nem izgat (Ha nem tudom egyedül letolni, akkor nem is érdekel). Már a Diablo III-ban is kikapcsoltam azt a lehetőséget, hogy bárki becsatlakozhasson hozzám, mert borzasztóan zavar, ha átjáróháznak néznek. Egyedül akarok lenni és kész. Ha esetleg kell majd segítség, akkor szólok, de addig más csak ne járkáljon ki és be hozzám, mert kurvára nem csípem. :((

    A PvP meg végképp nem érdekel. :N Én nem Diablo MMO-t akarok, hanem Diablo Hack&Slash-t. :K Annak pedig az a lényege, hogy a saját tempómban haladok, bármikor abba tudom hagyni, amikor akarom, és akkor is tudok benne haladni, ha egyedül játszok, nem függök a többiektől. A legfontosabb pedig, hogy mindent (Ismétlem: MINDENT), ami szükséges ahhoz, hogy végigvigyem a játékot, meg tudjak szerezni EGYEDÜL, SZÓLÓBAN IS!

    Arról nem is beszélve, hogy majd megint akkor lesznek karbantartások a szerveren, mikor épp lenne időm játszani. :((( Úgyhogy most ez nagy aggodalommal töltött el, mert a grafika és a játékmenet jónak tűnik, az intró meghozta a kedvem, de ha MMO lesz, akkor köszi, de passzolok.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák