Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #5 üzenetére

    Nekem is új lapost kell majd vennem, de nagyon nem mindegy, mennyiért. Elvből se mennék 150k fölé, attól lefelé viszont vagy használt, vagy nagyon akciós / kevés garis / Win nélküli alternatívám lesz -még 2016-ban is.

    Ajtórobbantás volt a Deus Ex 1-ben is, sokat használtam, ha jól emlékszem, ráadásul fizikailag is ez a helyes szerintem: ne már, hogy egy szimpla ajtó kibírjon egy rpg-lövedéket vagy mellette felrobbanó aknát. Ez is adna a játékmenethez.

    Szerepjáték, ja, de gyakran túl szájbarágós, túl erkölcsi nézőpontot akar bemutatni. Ráadásul mintha valami olyat akarna erővel lenyomni a torkomon, amit én alapból szeretek és természetesnek veszek. Legalábbis én ezt éreztem a HR-ben. Ha meg csak így lehet megoldani, inkább hanyagoljuk... Olyan beszélgetéseknek örülnék, amiben nincs semmi erkölcsi jelleg, illetve nem akarják ráhúzni ezt a nézőpontot. A HR-ben az ellenfél figyelmeztet / gratulál, hogy milyen ügyes voltam, mert kinyírtam / feláldoztam XY-t kegyetlenül, és annyira látszik, hogy mit akarnak ezzel elérni, hogyan akarnak rám hatni. Ezt nem szeretem. Ha lenne mondjuk csajozós része, más lenne a szitu; pl. tudnám, hogy ha szépen beszélek Malikkal vagy Megannal, leveszik a bugyijukat. Úgyis egy PEGI 18, miért ne lehetne?! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák