Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    Szoval, megjott az Inspiron 6000-em tegnap postan. :D :D, nagyon-nagyon szep, es tetszik.

    MIvel ez eletem 4. szamitogepe ( a commodore 20-ast es 64-est is beleszamolva), nemileg tudatlan vagyok ).
    Nem bantani akarom a Dellt, de a csomagolastechnikajuk, illetve az irott segitseg nem nyugozott le, kaptam egy gepet abrazolo papirlapot, meg kb. 3 internetszolgaltato reklamjat, ok a gepen van hasznalati utmutato de megis.....
    A masik dolog ami furcsa, Windows Media Center van ratelepitve, de nincsen Recovery CD, azt irja hogy ha gaz van akkor van egy Dells Restore funkcio a gepen, remelem nem kell hasznalnom.
    Amit vartam volna az egy A4-es lap amin nagy betukkel rajta lenne hogyan kell bannom az aksival elso alkalommal. Csurig feltoltve kaptam, 10 szazalekig meritettem le aztan most 16 orat csucsul, kerdeznem is rogton, mivel Li-Ion ugye nem szabad teljesen lemeriteni, vagy megis lehet :F ?????, miert nem lehet ezt egy papirlapra ragepelni, ez nem egy 300 forintos akkumlator, hanem egy szamomra igen draga tartozek.
    Nemi urom az oromben, a beepitett SD olvaso, ami nem akar mukodni. Szoval az okos hardvervarazslo tanacsara ujratelepitettem, es a gep szerint remekul mukodik, ha azonban beledugom az SD kartyamat akkor pittyegni pittyen egyet, csak eppen nem jeleniti meg kulon meghajtonak, illetve nem talalom meg sehol. A kartyat mar leformaztam, es kulso USB-s kartyaolvasoval, illetve az MP3 lejatszomba rakva es ugy USB-n a gepre kotve hibatlanul megjeleniti, mig a gepbe helyezett olvasoba nem, a kartya egy Kingston 512. A hardver varazslo szerint a hibajalenseg Code 10 es doesen't start. Ha valakinek lenne ezzel kapcsolatban valami otlete, ne fogja vissza magat, elore is koszonom, hetfon tudom legkozelebb elolvasni.
    Remelem ez csak egy apro bosszusag es nem kell az egynapos gepemet rogton szervizeltetnem, talan jovo heten talan lesz internetem is, es akkor vegre az ekezetes karakterek is megjelennek

    No money, no honey.

Új hozzászólás Aktív témák