Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frensys

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #971 üzenetére

    -Én a legnagyobb jóindulattal irom ide az igazságot és eszem ágában sincs hazudni.Azért irom mert a lényege az egésznek az volt,hogy 3 dolog helyett egyet használjak majda comodot ami minden ellen véd.És nem igaz amiket itt irtok hogy a comodot utána tettem fel miután sok crack oldalra mentem fel,olvassátok vissza mit irtam,lényege:

    odáig avast+spyware doctor+zonealarm túzfal volt.Tökéletesen védett minden ellen,ha virust talált az avast mégis azt törölt,de csak a virust nem maga a fájlt,de az a kisebbik gondom,a másik gond az ami lényegesebb hogy a comnodo beengedi.Amikor avast+sp d.+zna.volt akkor lefutattam két online scannert is nod32ét és fsecureét és nulla ismétlem nulla kártecő és kémprogram volt a gépemen.Aztán gondoltam egyet leszedtem a 3 cuccot és egyet a comodot raktam fel.Ekkor csináltam vele több keresést is és nem talált semmit a gépen mit is talált volna.Utána mászkáltam itt ott oldalakon és lefutattam 2 nap múlva manuálisan a kersőjét és talált sok virust!Na ekkor elkezdtem gyanakodni miért lehet ez..rossz beállitások??áá nem..utánanéztem..minden alap és jól beállitva,szóval gyanakodásomként feltettem poénból a spyware doctort és talált rengeteg kémprogramot is!Na ekkor már nem stimmelt valami..És 1 hétig teszteltem és átenged igenis kémprogramot és virust a comodo sajnos.És tudom nincs 100 százalékos védelem de azért ez túlzás.pedig hidjétek el nem állitgattam nagyon semmit rajta,amit irtak róla azon hagytam alaptelepitési értéken.

    na mialatt vitáztunk itt,lefutattam megint a keresőt manuálist,talált 2 db kártevőt..töröltettem a fájlt ugye..most megint lefutattam nulla kártevő,hurrá.Na eltelt 1 óra ezalatt mászkáltam crack meg külföldi holnapokon és megint lefutattam nemrég és megint talált 5 azaz 5 db kártevőt,ennyit erről..

    :F

Új hozzászólás Aktív témák