- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 17 - alap
- Apple Watch
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Google Pixel 10 és 10 Pro összehasonlító gyorsteszt
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi Mi 9T - a túl jó Redmi
Új hozzászólás Aktív témák
-
bucsupeti
senior tag
válasz
CoolBoy323 #1396 üzenetére
bocs
-
Gyuri16
senior tag
válasz
CoolBoy323 #1410 üzenetére
ahogy doc is irta, ha webes dolgokat akarsz akkor nem. bar letezik a delphi for php dolog, amibol elvileg valamilyen weboldal lesz, viszont ezt biztos nem ajanlanam kezdonek. masik ellenerv, hogy jelenleg nincs ingyenes verzio delphibol (alternativa a freepascal alapu lazarus).
webes vonalon egyertelmu, hogy kell html + css + javascript. es utana valamilyen szerver oldali kod. en php-t ajanlom, foleg azert, mert ez a legnepszerubb, sok anyag van hozza, es a forumon is konnyen kapsz segitseget.
ez a tema eleg gyakran felmerul, es tobbnyire mindenki a sajat kedvenc nyelvet probalja "eladni", mostanra a tobbseg mar megunta, ezert nem lett belole tul hosszu vita
-
doc
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #1410 üzenetére
ha webre akarsz fejleszteni, akkor felesleges, egyebkent nem rossz valasztas
-
doc
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #1396 üzenetére
hat, lehet akar Java is, bar webfejlesztesben az nem jott be annyira mint ahogy az elejen latszott
weboldalt meg nem fogsz javaban kesziteni...
arra valtozatlanul a JavaScript/HTML5-ot ajanlom, esetleg PHP-t (de ez utobbinak csak ugy ugorj neki, ha van mar elotte tapasztalatod mas nyelvben, pl. JavaScriptben) -
doc
nagyúr
válasz
CoolBoy323 #1390 üzenetére
ha a webfejlesztes erdekel, akkor a C++ eleg rossz irany, leginkabb JavaScript/HTML5 szerintem, kesobb meg mondjuk PHP
a JavaScripttel gyorsan tudsz latvanyos eredmenyt elerni
esetleg flash, de azt en nem eroltetnem ha nem muszaj
(de szerintem ezt folytassuk a 'programozas' topicban pl, ide ez mar eleg OFF) -
Jhonny06
veterán
válasz
CoolBoy323 #1387 üzenetére
Én ezzel kezdtem, 0-ról. Nem mondom, hogy tökéletes, de nem rossz, szerintem nincs is nagyon jobb most a piacon. A C++ jó első nyelvnek, semmiképp se kezdenék Pascallal, meg hasonló halott nyelvekkel. Amúgy neten rengeteg forrás van, csak keresni kell, gondolom egyedül is megy. Ha megy az angol, akkor pláne előnybe vagy.
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- Dell Latitude 7650 ,16" ,Intel Ultra 7 165U ,16GB RAM ,512GB SSD ,ujjlenyomat-olvasó ,2 év garancia
- Google Pixel 10 Pro XL bontatlanul eladó
- RTX 4060
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon 9th ,14" 4K UHD+ ,i7-1185G7 ,32GB RAM ,512GB SSD ,magyar ,gar 1 év
- Dell Latitude 7450 ,14" ,Intel Ultra 7 165H ,32GB RAM ,512GB NVMe SSD ,gyári garancia 2027.09.23-ig
- Prémium! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R 9 9950X / RX 9070XT 16GB / 64GB DDR5 / 1TB SSD
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- HP 150W töltők (19.5V 7.7A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm + tápkábel
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest