Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dabi007

    újonc

    válasz adamklark #23 üzenetére

    Ebben teljesen igazad van, vannak ilyen helyzetek és tényleg jól tud jönni.
    Viszont a samsung megoldásánál nem kell több/jobb szerintem, ezzel power userként is gond nélkül el lehet lenni még extrém helyzetekben is.
    Ehhez képest minden tesztben gyalázzák a samsungot, hogy milyen gáz, szemben olyan telefonokkal, amikbe tényleg kell a gyorstöltés, mert a 120 watt miatt ketté kellett szedni az akksit és sokkal kisebb fért csak belé és amiatt nem bír ki egy napot:DDD
    Óriási baromság ez a trendlovaglás, ha a 120hz-hez és a hipergyors töltéshez nem szoktatják a usereket soha senki nem hiányolta volna, most pedig drágábbak és praktikusan rosszabbak a telefonok, mert semelyik gyártó nem meri kihagyni, félve hogy emiatt gyalázzák le a tesztekben...
    Ha belegondolunk reálisan, lennének normális középkategóriás telefonok, ha a "trendkamerák" (amik csak a számot növelik, de olyan rosszak, hogy úgyse használja senki), az eyecandy 120hz, az üveg hátlap és a 120w töltés helyett egy normális (akár régebbi csúcskategóriás) szenzort, eggyel nagyobb tárhelyet és egy normális szoftveres optimalizálást kapnának...
    Régebben a xiaomi volt az aki képes volt egy belépő samsung árából összerakni egy szuper középkategóriásat ami még valamilyen téren ki is tűnt onnan is (elég egy redmi 4x-re vagy egy redmi note 7sre gondolni méret/akksi arány és kamera kapcsán), ma már jobban megéri ugyanannyiért két éves samu flagshipet venni, mert tovább lesz használható jobb minőségben és ezerszer jobban van optimalizálva csak azért, mert elég nagyok, hogy ne kelljen a hülyeségvonatra felszállniuk.
    (pl a legtöbb márka ezekre figyel, közben 5 fok alatt meghal az akksi és nem lehet újraéleszteni töltő nélkül... egyszer majdnem kint ragadtam egy hóviharban kiment bokával, mert az 50%ra töltött telefonom 0ra ugrott a hidegtől. Azóta erre figyelek vásárlásnál és Huawei/Samsung sose csinál ilyet)
    Ez most nem fanboykodás/okoskodás akart lenni, használtam már mindenféle márkát, csak arra szerettem volna rámutatni, hogy vannak dolgok, amik a specsheeten nem tűnnek fel, de gyakorlatban sokkal fontosabbak azoknál, amik miatt lehet nyavalyogni, de kb 2 hét megszokás után vagy fel se tűnik a hiányuk, vagy még jobb is, hogy nincsenek.

    [ Szerkesztve ]

  • Hallosz

    senior tag

    válasz adamklark #23 üzenetére

    Igen, ilyen helyzet, hogy reggel megcsúszik az ember, kétség kívül előfordul egy - két alkalommal. De kocsiban, a munkahelyen, kollégánál lehet tölteni a zsebokost.

    Én arra vagyok kíváncsi, amikor napközben rendszeresen elfogy a szufla, usernál a szupergyorstöltő és csak negyed óra van a töltésre. Ráadásul úgy, hogy ez rendszeresen ismétlődik. Tehát nem a mindennapi reggeli rutinra gondolok, hogy kiugrom az ágyból, csatlakoztatom a töltőt, és 15 perc múlva csukódik mögöttem a kertkapu. Már ha indítja így valaki a napot.

    Mert lakni, muszáj.

Új hozzászólás Aktív témák