Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz MPowerPH #12561 üzenetére

    és nem igaza van??

    így vagyok én is ezzel az 16tal.
    kell nekem 6os fogyi??..oks sporolok de évi 6-7e km mellett kb 20 év után jönne be az ha mondjuk egy e46 320d. elszáll a turbo. :U :U

    na hullik szét az e90 20d is??biztos ez kell neked is? :DDD ja hgy valaki uj 3as dízelell akar driftelni??..aha értem :DD ..akinek futja uj 3asra mér nem vesz mellé hobbi papírokkal egy e30 325i.t? :U :U

    320i kell neked :K :K
    te azé nyomod rendesen nem az avgy aki 130cal megy.én nem ajánlanék neked egy eléggé visszafogott de irto kiforott 6hengeres benyás 5ös után egy dízelt.
    de te tudod.
    aza 2liter nem hozza vissza a turbo árát soha.ez már volt téma párszor.de saját szemeddel látod ismerősi körben, most egy e90 20d, ha jol emlékszem meg írtad másik haverod e46 30d.je röpült el....

    Az M-power egy más dolog.ott lehet.de dízel Mes nem is lesz.,

    30d kevélsbbé erőlködik jobban löki a kasztnit alig eszik többet.akkor már azt érdemesebb.persze ugye a vételárba nem kis különbség van.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • Zewa

    senior tag

    válasz MPowerPH #12561 üzenetére

    Nem eszik olyan forrón szerintem ezt a dízel témát.
    Aki vigyázz az autójára annak sokáig szolgál aki viszont kegyetlenül rugja neki az mindig haldoklik.
    Keresztapa jelöltemnek e60 530dje-van. Immár 290e km körül van és pár apróbb elektronikai és kopó alkatrészeken kívül nem kellet még hozzá nyúlni.
    Minőségi olaj, rendszeresen időben olajcserék, törödés és hidegen nem rúgja neki. :U Hasonló törödést kapó X5-el sincs gond.
    Azzal a szegény 730d-vel amit a tualjdonosa hidegen is kegyetlenül padlózz azzal van gond mindig és csak pörködnek a százezrek..

    ps.: Tudom elég szűz az összehasonlítási alapom illetve csak a közeli barátokra, rokonokra ileltve ismerősök szavának tudok hinni...Ettől függetlenül a diesel sem rosz cucc ám annak aki soakt megy.. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Új hozzászólás Aktív témák