Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz Petyuska111 #6830 üzenetére

    Azok vesznek párban ilyet akik meghallották az elsőt és szintúgy lesett az álluk mint nekem és szeretnének otthonra, egy minőségi közel hifi hangzást. Bluetoothal, Apzx-el, saját Dac-al minőségi kinézettel és anyagokkal.

    (I)A specifikációkat tekintve egészen pontosan Realtek Atheros Wi-Fi modul, CSR 4.0 APT-X Bluetooth, Realtek Hi-End DAC chip és DSP, valamint Texas Intsruments nominális 30W-os FET-es erősítő modulok hajtják meg a karbon, vagy kevlár hangsugárzókat.(/I)

    Mondom ezt úgy hogy az ország egyik elismert Hifistája által tuningolt, erősítő és hangfalrendszer a vetélytársa, de azt vettem észre, hogy mostmár sokkal többször őket hallgatom.

    És így már egyéáltalán nem vészes ez az ár, nem véletlen árulják itthon 99 ezerért.
    [link]

    Persze azoknak meg nem való akik kisebb, hordozható, esetleg jobb szoftverrel, rádióval rendelkező eszközt keresnek.

    Szerintem nincs erőteljes mélyhang pont úgy érzem ahogy ebben a tesztben is írják:

    [link]

    Sound quality: Obviously one of the most important features of a speaker is the sound quality, and this speaker definitely does not disappoint. There is a good (but not muddy) bass response as well as great mids and highs. I have a Sonos PLAY:1 speaker and I would rate this speaker as a very close contender, but maybe just a notch below the Sonos in terms of sound quality. The speaker also gets fairly loud (enough to annoy the neighbors) with virtually no distortion.

    Én v alakban eq-zom, de még egyszer se jutott eszembe, hogy vissza kéne venni, pedig arra vagyok tanítva mióta tuningolta a srác az erősítőm, hogy ne merjek a hangszínszabályzó gombokhoz nyúlni az úgy van jól ahogy beállította. És tényleg. Itt csak beállítom az eq-t Jazzra magasat kicsit felnyomom és kész. Egy hátránya, hogy spotify csak bluetooth módban engedi ezt az eq-t.

    Nekem őszintén szólva kicsit fura ha valaki egy tesztoldalt többre értékel, a valós zenehallgatásnál, de ez tényleg szubjektív.

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

  • KatonaT

    aktív tag

    válasz Petyuska111 #6830 üzenetére

    Tesztvideón a saját kèszülèked hangját hallod ;)
    Ez olyan mikir reklámoznak a Tv-ben egy Tv-t ès nèzed hogy milyen szèp kèpe van, dehát az a Te Tv-d :DD

Új hozzászólás Aktív témák