Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz carl18 #9521 üzenetére

    Én is Tronsmart T6 plus update masinával küzdök tegnap óta. Sajnos saját káromon jövök rá, hogy ezek bulieszközök. Vagyis vidd el egy házibuliba, kerti partira, és csavard rá a hangerőt, ott tényleg meglepően jól, sok basszussal zenél, de kis hangerőn, csendes környezetben nem használható. Éjjelre akartam amolyan nagyon kis hangerőn, elalváshoz nyugis zenéket hallgatni. Teljes mértékben alkalmatlan erre, mert már a legkisebb (értsd 1 kattanás) hangerő is túl hangos, de ennél is zavaróbb a folyamatos susogás és a statikus zaj. De ezek a zajok nem csak a BT kapcsolatra korlátozódnak, ugyanúgy, ugyanolyan intenzitással vannak jelen akkor is, ha jack csatlakozón érkezik a jel, sőt, ami még megdöbbentőbb, ha pendrive-ot dugok bele, akkor is. Hát mi a tököm ez? Azt meg végképp nem értem, hogy ha BT-n csatlakozva van a teló, akkor néma csendben van, de amint elindítom a lejátszást, előjönnek ezek a zajok és amint megállítom, abban marad. Akkor mégsem a kapcsolódás ami a zajt kiváltja, hanem a ráérkező adatfolyam?
    Nagy kár érte, de tényleg csak akkor érdemes ezt venni, ha legalább 1/3-ad hangerő a cél és valami picit zajosabb környezetben kell helytállnia, erre nagyon jó, szépen szól. De sajnos nekem nem ez volt a cél amikor megvettem.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák