Hirdetés
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Fotók, videók mobillal
- Apple Watch
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- A Samsung is leszámol a 128 GB-os tárhellyel a Galaxy S26-ban
- Milyen USB töltőt vegyek?
- iPhone topik
- Még nem engedte el a Vivo az X200-as szériát
- Huawei FreeClip 2 – csíphető csíptetős
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Reggie0
félisten
válasz
Németh Péter
#16748
üzenetére
Nem az illegalisan szerzett vagyon zuzza szet, hanem az illegalis tevekenysegek. Pl. fegyvert,drogot,bergyilkost nem legalisra mosott vagyonbol vesznek - abbol legfeljebb ingatlan,auto vagy hasonlo dolog lesz, ami legfeljebb csak masodlagosan segiti elo a bunozest -, hanem a felhalmozott fekete penzbol. Tehat a penzmosas elleni torveny elsodlegesen az allam adobeveteleinek szavatolasra hivatott, nem a bunozes megallitasara, meg ha erre is probaljak hasznalni tehetetlensegukben.
A legalis vagyon lenyomozhatosaga ezert nem is erdeke senkinek, csak a bizonyithatosaga. Azaz a tulajdonos szukseg eseten es ha ugy gondolja bizonyitekokkal tudja igazolni, hogy mi volt az o vagyona. Erre a bitcoin tokeletesen alkalmas, mert a kulcsokkal lehet bizonyitani, hogy mely szamlakhoz tud valaki hozzaferni. Ez legalabb megved az allam "ez nekunk gyanus volt, most basztatunk egy kicsit" mentalitasa ellen, mert nem tud mondvacsinalt bizonyitekokra hivatkozni, igy illegalis tevekenysegek eseten az adott tevekenyseget kenyszerul felderiteni es bizonyitani.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- EAFC 26
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Mini PC
- Battlefield 6
- Fotók, videók mobillal
- További aktív témák...
- Intel Core i9-10900K 10-Core 3.7GHz LGA1200 (20M Cache, up to 5.30 GHz) Processzor!
- Razer Kraken V4 X RGB Gaming Headset
- Razer Cobra Lightweight Minecraft Edition RGB Gaming Egér!
- PE ProLiant ML350 Gen9 Hot Plug 8SFF Rack Szerver! x2 XEON + HDD + 16GB
- LG UltraGear 38GN950P-B Monitor! 38" 3840x1600 / 1ms / 160Hz / G-Sync / FreeSync! BeszámítOK
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 650W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- iPhone 17 Pro 256 GB Kozmosz - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök - Számlás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



