Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs_Laci

    senior tag

    Sziasztok, javasolták, hogy ide is írjak. Mivel már az AN8 topikban mindent leírtam, így lustaságból csak másolok:

    HELP

    Adott egy ABIT AN8-ULTRA alaplap, 19-es BIOS revízióval, 2x512 Infineon BT-5 RAM-al, és egy 3000+ Venice-el. hosszú ideig nem voltam, nem használtam, amikor hazajöttem nem volt teljesen stabil, néha kékhalt. (Hogy szép legyen, minden alkatrész minőségi, jó táp, szellőzés, és minden alapon, auto-n, SPD-n szóval automatán.

    Felmentem ABIT oldalára, és egy gyors BIOS frissítés mellett döntöttem a 20-as BIOS-ra, mindezt idő hiányában a FlashMenu-vel. Csakhogy amikor a Main Block programming történt, a gép KÉKHALT....

    Tehát adott a kérdés: Van ennek a vacaknak tükrözött (Crash Free) BIOS-a, vagy búcsúzzak el egyelőre a cucctól, amit most nem nagyon tehetek meg..

    CMOS Reset, Power off + CMOS Reset + Elem ki, Ugyan ez bekapcsolás utáni nyomvatartott Insert gombbal megvoltak. POST Code 41 volt egy darabig, aztán az INSERT-es indítás óta 04-nél sípol a lap és akad ki. POST táblázatban mindkettő ismeretlen kód.

    Szóval bárkinek bármilyen konstruktív javaslata? Vagy egy kölcsön BIOS IC-je :))

    Előre is köszönök minden tippet...

    CsLaci

Új hozzászólás Aktív témák