Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz cs.zs. #1 üzenetére

    Szerintem Te még nem találkoztál az életedben autós-töréstesztekkel, ahol három autót vágnak tropára egy modellből. Jesszumpepi mi? :D Jerry tesztjei nagyon hasznosak, mert ezek a ma már nem épp filléres eszközök ki vannak téve a mindennapok veszélyeinek, mint az esés, karcolás, horpadás, törés. Mint jelen esetben is, a Google hangsúlyozta hogy a zsanér kurva erős, ami ugyan igaz, de arról már nem szólt a fáma hogy az antennakilépő pontoknál úgy törik, mint a sós pálcika, egy Galaxy Fold-al ellentétben. És ez az infó bizony pénztárcabarát-hasznos, ha vásárlásra adja a fejét az ember.

    [ Szerkesztve ]

  • blueMerle

    veterán

    válasz paatrick #7 üzenetére

    Az emberek ~95%-a egyből vesz tokot meg fóliát.

    5 évig dolgoztam mobiltelefonos boltban, szóval nem, ez egyáltalán nem igaz. Ha saccolnom kellene, azt mondanám olyan 70-75 százalék költ tokra vagy üvegre, mindkettőre ennél jóval kevesebb. Szóval azért mégse annyira mindegy.

    Valahogy a kifordítva kettétörés se tűnik nekem mindennapi problémának.
    Egészen addig amíg nincs mondjuk egy-két lurkó a házban, addig nem tartod mindennapi problémának :D Természetesen nem egy first world problem, de nálam ez bizony egy komoly tényező, hogy inkább egy Foldot vegyek, ami olyan, mint egy tank (ha ilyet vennék).

    Az autós példád egyáltalán nem idevágó
    Ezt a pazarlásra írtam, DE ha már itt tartunk, és utánajársz, hogy milyen faszságokra adnak csillagot, és mire vonnak le, nem írnád ezt (vezetéstámogató rendszerek stb...). Jószerivel a mai törésteszteknek harmatnyi köze van az ütközési becsapódás méréséhez. :U Hát, Jerry tesztjei is kb. pont ennyire szakmaiak :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák